gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şebnem Ferah Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim

Şebnem Ferah hayranları için , şarkıcının Günaydın Sevgilim adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri
    Günaydın sevgilim…
    Keşke hayat hergün böyle
    Senle dolu aşkınla dolu olsa
    Keşke hayat hergün böyle
    Senle başlasa sürpriz dolu olsa
    Hep böyle cömert kibar davransa
    Bizi üzmeden başbaşa bıraksa
    Günaydın sevgilim
    Ne güzel bir gün değil mi
    Kahvaltıdan önce
    Biraz daha sevişelim mi
    Günaydın sevgilim
    Ne güzel bir gün değil mi
    Herşeyi bir yana bırakıp
    Bütün gün film izleyelim mi
    Keşke güneş hergün böyle
    Sımsıcak pırıl pırıl olsa
    Keşke herkes hergün böyle
    Kıpır kıpır hayat dolu olsa
    Herşey yolunda gitse durmasa
    Üzüntüler upuzun bir tatile çıksa
    Günaydın sevgilim
    Ne güzel birgün değil mi
    Kahvaltıdan önce
    Biraz daha sevişelim mi
    Günaydın sevgilim
    Ne güzel birgün değil mi
    Herşeyi bir yana bırakıp
    Bütün gün film izleyelim mi
    Günaydın sevgilim…

Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  3. Şebnem Ferah - Günaydın Sevgilim

Şebnem Ferah - Günaydın Sevgilim

Günaydın sevgilim... Keşke hayat hergün böyle Senle dolu aşkınla dolu olsa Keşke hayat hergün böyle Senle başlasa sürpriz dolu olsa Hep böyle cömert kibar davransa Bizi üzmeden başbaşa bıraksa Günaydın sevgilim Ne güzel bir gün değil mi Kahvaltıdan önce Biraz daha sevişelim mi Günaydın sevgilim Ne güzel bir gün değil mi Herşeyi bir yana bırakıp Bütün gün film izleyelim mi Keşke...
  4. Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler

Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler

şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler şarkı sözlerinden nickler şebnem ferah nickleri 2010 nick sözleri > Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınların izi var..! > Çekilin yanımdan gelmeyin üstüme İyi gün dostlarım tutmayın elimden!!! > Sizi bilmem ama ben karar verdim. Su gibi duru olup hep akmaya..! > Dun doğmuş bir bebeğe bile girebilen mikrop misali içimizde hem kotu...
  5. Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir

Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir

Daha fazla şarkı sözü paylaşmalısınız çok az veri var sevmeden geçer zaman şarkı sözlerini görmek istiyoruz!!!!!!

Sayfayı Paylaş