gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Özledim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bugün resmine dokundum ben öptüm yine yine Zaman ağır ol henüz erken demek için güle güle Sesini özledim özledim çok haberim yok durmuş dünya niye
    Seninle birlikte kaybolanları arıyorum başka şeylerde
    Aşk şarkısı değil bu geldi içimden
    Gülümse birkez benim için eğer duyuyorsan..
    Nehrim ol gel ak yine kelebek ol gel uç yine
    Çiçeğim ol gel aç yine rüzgar ol...

Şebnem Ferah - Özledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şebnem ferah!

şebnem ferah!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şebnem ferah      perdeler

şebnem ferah perdeler

Bir yanımda dopdolu yaşanmış sayfalar Bir yanımda üst üste okunmamış kitaplar Dünüm yarınım hep burda küçücük adamda Susadım yoruldum ama aklım hayatta Bir yanda yorgun düşmüş yaşlanmış insanlar Bir yanımda ümitle aşkla uyananlar Dünyanın her hali burda dağınık odamda Çok düştüm yaralandım ama sarıldım hayata Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler Heryerimden çektiler beni beklettiler...
  3. Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah avatarları

Şebnem ferah hayranları sizler için şebnem ferahın avatırlık resimlerini getirdim.Buyrunuz hepsi size özel...
  4. Şebnem Ferah Resimleri :)

Şebnem Ferah Resimleri :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

Şebnem Ferah Annesini Kaybetti...

şebnem ferah, annesini kaybetti, annesi vefat etti, bursa konserini iptal etti, 2011, temmuz, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah annesini kaybetti. Şebnem Ferah, bu sabah Bursa’ya gelirken Yalova’da yaşayan annesi 75 yaşındaki İfadet Ferah’ı ziyaret edip hasret giderdi. Daha sonra annesinin elini öperek programa katılmak üzere...

Sayfayı Paylaş