gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Daha fazla şarkı sözü paylaşmalısınız çok az veri var sevmeden geçer zaman şarkı sözlerini görmek istiyoruz!!!!!!

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Şebnem Ferah ve Redd'in düet yaptıkları " sevmeden geçer zaman" şarkının sözlerini size sunuyorum. Umarım bu bilgiler işinize yarar.

Şebnem Ferah Redd Düeti Sevmeden Geçer Zaman şarkısı sözü

Sarkıttım isimsiz derin sulara
    Bir oltanın ucuna takıp kalbimi
    Yem olmuş duygular faşizmiydi aşk
    Hep başa sarmıştı küstüğümde hayata

Devretmiş dertler şehrinde
    Aynı güne uyanırken
    Miş'li geçmiş çöker üstüme
    İstesem de bugünü hiç yaşayamam

Yok ki sonrası durmuşsa zaman
    Günün birinde
    Bozulmuş kalbim
    Çok kırılmadan sevmeden geçer zaman
    Unutursun günün birinde
    Bir yabancıyla uyanırken
    miş'li dersin geçer üzülme
    İstesem de dünü yaşatamam

Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  2. Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

bilgi sahibi olmadan fikirlerle dolmusuz bir yerlerde bir cift elin tuttugu silahta kursun olmusuz kalem sahibi olmadan kiliclar kusanmisiz yasayip yasatmak dururken hem ölmüs hem katil olmusuz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya...
  3. Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler

Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler

şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler şarkı sözlerinden nickler şebnem ferah nickleri 2010 nick sözleri > Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınların izi var..! > Çekilin yanımdan gelmeyin üstüme İyi gün dostlarım tutmayın elimden!!! > Sizi bilmem ama ben karar verdim. Su gibi duru olup hep akmaya..! > Dun doğmuş bir bebeğe bile girebilen mikrop misali içimizde hem kotu...
  4. Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri

Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri

Şebnem Ferah Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim Şebnem Ferah hayranları için , şarkıcının Günaydın Sevgilim adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri Günaydın sevgilim… Keşke hayat hergün böyle Senle dolu aşkınla dolu olsa Keşke hayat hergün böyle Senle başlasa...
  5. Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd'in seslendirdiği " Iskaladık Birbirimizi" şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olun lütfen. Şimdiden çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş