gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler şarkı sözlerinden nickler şebnem ferah nickleri 2010 nick sözleri > Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınların izi var..! > Çekilin yanımdan gelmeyin üstüme İyi gün dostlarım tutmayın elimden!!!
    > Sizi bilmem ama ben karar verdim. Su gibi duru olup hep akmaya..!
    > Dun doğmuş bir bebeğe bile girebilen mikrop misali içimizde hem kotu var hem iyi…!
    > Kelimeler yetse daha neler neler buldum.. Elimle koymuş gibi huzurluyum !
    > Denize açıldım sevmeye sevilmeye anladım sevmek gibisi yok!
    > Sil baştan başlamak gerek bazen
    > Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda kül oldum
    >Beni boşver kendine cevap ver lüt fen bu kez dürüst olur musun?
    >çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar
    onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama;
    canımı yakardılar
    acıtırdılar
    >Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin seyredersin
    >Ya şimdi tut elimden
    Ya da bir daha sözetme özlemekten

Şebnem ferah şarkı sözlerinden nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Şebnem Ferah şarkılarının sözleri burada kızlar

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum Sizi bilmem ama ben karar verdim su gibi duru olup hep akmaya Başka sular tanıyıp çoğalmaya dalgalanmaya taşmaya Son günlerde çok düşünür oldum Zor zamanları çabuk atlatır oldum Yalnız mıyım insanlar içinde arkadaşlarım aşklarım içinde Yara aldım bundan iki yıl önce Hiç susmadım şarkı söyledim günlerce Artık kısa cümleler kuruyorum Sevdiklerim...
  2. şarkı sözlerinden nickler

şarkı sözlerinden nickler

1-)ѕєиѕιzℓιк öℓüм∂єи вιℓє zσя!(иαzσ---ѕєиѕιzℓιк öℓüм∂єи вιℓє zσя!) 2-)αşк кıяıитıѕıуℓα ∂σумαктαиѕα тєк вαşıмα αç кαℓıяıм вυ нαуαттα(тєσмαи---αşк кıяıитıѕı) 3-)α∂ıмℓαяıм ѕαиα кσşтυ gєℓємє∂ιм gєℓємє∂ιм!(αикαяαℓı иαмıк---gözℓєяιи αкℓıм∂α кαℓ∂ı) 4-)кιмѕєℓєяє ∂ιуємє∂ιм α∂ıи ѕαкℓı кαℓ∂ı вєи∂є!!!(αикαяαℓı иαмıк---gözℓєяιи αкℓıм∂α кαℓ∂ı) 5-)∂єяѕ σℓѕυи ℓαиєт σℓѕυи,öуℓє ριşмαиıм кι αнн öмяüмє(gє¢є...
  3. Rap şarkı sözlerinden nickler

Rap şarkı sözlerinden nickler

şarkı sözlerinden nickler rep şarkılar küfürlü rap şarkılar küfürlü rap şarkı sözleri sözleri Kibarlıktan çıt kırıldım bak darıldım Karın kasım kasıldı gülmekten ben yarıldım Eskilerde izler hafızamda sisler Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker! Bitti demek zor alevi dost yüze düşman Mumlar sönmez oldu bastığım nedenler hüsran! Bilinç altı tuz buz ayna ömür yalancı sayfa...
  4. Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri

Şebnem Ferah Günaydın Şarkısı Sözleri

Şebnem Ferah Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim sözleri şebnem ferah günaydın sevgilim Şebnem Ferah hayranları için , şarkıcının Günaydın Sevgilim adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Günaydın Sevgilim Şarkı Sözleri Günaydın sevgilim… Keşke hayat hergün böyle Senle dolu aşkınla dolu olsa Keşke hayat hergün böyle Senle başlasa...
  5. Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir

Şebnem Ferah Redd sevmeden geçer zaman şarkı sözü nedir

Daha fazla şarkı sözü paylaşmalısınız çok az veri var sevmeden geçer zaman şarkı sözlerini görmek istiyoruz!!!!!!

Sayfayı Paylaş