gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem Ferah - Sigara-Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şebnem ferah sigara notaları şebnem ferah sigara akor akor nota flüt notaları Dm Csus4 ) Aslında ben de isterim emeklemeden koşmayı )
    Dm Csus4 )
    Güzel elbiselerle makyaj yapıp dolaşmayı )
    Dm Csus4 ) x
    Aslında ben de isterim düşünmeden konuşmayı )
    Dm Csus4 )
    Küçük bir oyun içinde önemli kişi olmayı )

Csus4 Dm Csus4 Dm
    Aklımdan geçen sözler kalbimden gelen sesler
    Csus4 Dm Csus4 Dm
    Hepsi bir orman oldu bir kibritle yok oldu

Dm C
    Ben sigara dumanının altında )
    Bb C )
    Yana yana en sonunda kül oldum )
    Gm Dm ) nakarat 2
    Sen kibritin hiç yanmayan ucunda )
    C Dm )
    Birinin hayatından geçmiş oldun )

X bölümü tekrar...

Csus4 Dm Csus4 Dm
    İyi dostlar biriktirdim hepsi ailem oldu
    Csus4 Dm Csus4 Dm
    Küçük bir aşk yetiştirdim düzene yenik düştü

Nakarat bölümü tekrar...

Şebnem Ferah - Sigara-Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

Şebnem Ferah - Can KırıkLarı (akor)

intro (Guitar x) clean... E------------------------------------------------------------------5-- B----5/6--8-0--6-6/5-----6--5--------5/6--8--1-----6-6/5-----------5-- G----------------------7---------7-------------------------7-5-----5-- D-7---------------------------7--0------------------------------7----- A-0---------------------------0---------------------------------0-----...
  2. Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

Şebnem Ferah - ßir Kalp Kırıldığında (akor)

intro...X E------------------------------------------------------------------------- B------------------------------------------------------------------------- G----7/6-------6/4---------7/6----------6/4----4---4---6---4/6----6------- D----0-----7---7/5---------0-------7----7/5----5---5---7---5/7----7------- A-7--------0------------7----------0--------------------------------------...
  3. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...
  4. ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

eb-----------0-------0-------0-------0----------| Bb---------6--6-----6-6-----0-0-----0-0---------| Gb--------7----7---7---7---6---6---6---6--------| 6 kez Db-------7------7-7-----7-7-----7-7-----7-------| 1.bölüm Ab------0--------0-------0-------0-------0------| Eb----------------------------------------------| Son günlerde derken... eb-------------------------0-------0------------|...
  5. Sil Baştan  Şebnem Ferah akor

Sil Baştan Şebnem Ferah akor

sil baştan notaları şebnem ferah akor sil baştan başlamak gerek bazen akor tab Sil Baştan Şebnem Ferah Em B7 Gucun var mi sevgilim, Am Em Derin sularda inci tanesi aramaya Em B7 Cesaretin kaldiysa Am Em Hala benle asktan konusmaya Em B7 Soyle canim sevgilim Am Em Hayat bize...

Sayfayı Paylaş