gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şebnem Özinal 'SÜREKLİ AĞLAYAN BİRİ OLDUM!'

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 3 AY SONRA BİR KIZ ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİRMEYE HAZIRLANAN OYUNCU ŞEBNEM ÖZİNAL, HAMİLELİĞİYLE BİRLİKTE ÇOK DUYGUSALLAŞTIĞINI ANLATTI.
    İşletmeci Şefik Öztek'le evli olan 38 yaşındaki tiyatro oyuncusu Şebnem Özinal, üç ay sonra ilk bebeğini dünyaya getirmeye hazırlanıyor. Bir kızı çocuğu doğuracak olan Özinal, Mather&Baby dergisine verdiği röportajda, hamileliğiyle birlikte yaşadığı değişimi anlattı.

Hamileliğinin 23. haftasında olan Özinal, 'Hamilelik beni çok değiştirdi. Bamnbaşka bir insan oldum. Bir bebek sahibi olacağımı öğrendiğim andan itibaren hem fiziksel, hem de ruhsal olarak çok değiştim. Bir kere herşeyden önce sürekli ağlayan biri olup çıktım ama bu değişimlerden memnunum' diye konuştu.

Şebnem Özinal 'SÜREKLİ AĞLAYAN BİRİ OLDUM!' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ağlayan bir bebeğinizmi var?

çok ağlayan bir bebeğinizmi var?

Bebeğinizin ağlama nedeni yalnızca hasta olması, acıkması olmayabilir. Belki de ihtiyacı olan şey sevginizdir! Ailelerin, çocuklarıyla ilgili en fazla yakındıkları sorunların başında gelen "ağlamanın", herhangi bir biyolojik rahatsızlık değil, sevgisizlikten de kaynaklanabileceği bildirildi.Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Acil Tıp Birimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayri...
  2. Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Şebnem Ferah - Bırak Kadının Olayım

Bu şarkı bir haykırış Bir öpücük, sıcak bir kış Bir demet gül Bir dokunuş Bu şarkı bir yalvarış Bitmesin sürsün bu düş Sende düşün sende konuş Nereye.. Gider bu aşk Nereye.. Dur gitme Bırak kadının olayım
  3. Senin için ağlayan bir sevgilin oldu mu?

Senin için ağlayan bir sevgilin oldu mu?

Senin için ağlayan bir sevgilin oldu mu?
  4. Yavaş ol Şebnem aile var

Yavaş ol Şebnem aile var

ULUORTA ÖPÜŞTÜLER 'BEKARET RAPORLU' MANKEN ŞEBNEM SCHAEFFER, SEVGİLİSİYLE GİTTİĞİ BİR GÖSTERİDE UYGUNSUZ HAREKETLER SERGİLEYİNCE SALONDAN DIŞARI ÇIKARTILDI. Türkiye'nin ilk ve tek 'bekaret raporlu mankeni' Şebnem Schaeffer, önceki gece gittiği bir gösteride ortalığı birbirine kattı. İddialara göre; Şebnem sevgilisiyle İstanbul Gösteri Merkezi'ndeki ünlü müzikal Mamma Mia'yı izlemeye gitti....
  5. Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

Şebnem Ferah'ın Saçlarına Ne Oldu?

şebnem ferah şebo saçlarını kestirdi neden kestirdi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah uzun saçlarını kısacık kestirerek dikkat çekmişti...Şebnem Ferah'ın kısa saçları için sosyal paylaşım sitesi twitter'de çeşitli yorumlar yapılmış melekler...Şimdi twitter'de ki yorumlara ve Şebnem Ferah'ın saçlarını kestirme nedenine bakalım...Neymiş?...

Sayfayı Paylaş