gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Şebnem'e Rihanna imajı

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bence yakışmış,tatlı olmuş:D [​IMG]

Önceki gece, basketbol antrenörü Koray Mincinozlu ve bir kadın arkadaşıyla birlikte Arnavutköy sahilinde yürüyüş yaparken görüntülenen oyuncu Şebnem Dönmez, yeni saç şekliyle dikkat çekti. Model bir yerlerden tanıdık... Zira Dönmez'in saçının bir tarafını iyice kısaltan bu stili Amerikalı şarkıcı Rihanna kullanıyordu.

Dönmez, "Yeni imaj bir proje için mi?" sorusuna “Hayır, kendim istediğim için kestirdim” cevabını verdi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    berbat olmus desem ? :D

Şebnem'e Rihanna imajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmaj

İmaj

Imaj neden son yillarda bu kadar önemli hale geldi?Neden herkes, her marka, her firma, hatta ülkeler bu kadar fazla önemser oldular bu “imaj” denen seyi? Eskiden neden bu kadar önemli degildi? Yoksa önemli idi de, biz mi yeni anladik bunun önemini? Firmalari ele alacak olursak , yaptiklari isle ilgili olarak, her seyin tam yapildigini düsünmelerine ragmen, bir türlü istedikleri basariyi elde...
  2. ***rihanna resimleri***

***rihanna resimleri***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rihanna-disturbia

rihanna-disturbia

Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum Bum bum be-dum bum bum be-dum bum What's wrong with me? Why do I feel like this? I'm going crazy now No more gas in the rig Can't even get it started Nothing heard, nothing said Can't even speak about it All my life on my head Don't want to think about it Feels like I'm going...
  4. Makyajsız Rihanna

Makyajsız Rihanna

rihanna göz rengi makyajsız rihanna makyajsız hali rihannanın gerçek göz rengi Ünlüler iyi güzelde makyajsız olunca pek bişeye benzemiyorlar bakınız Rihanna doğallıktan yana olan ben bile boyan Rihanna diyorum :piha:
  5. Kürksever Rihanna

Kürksever Rihanna

Rihannanın kürklü giyim tarzını inceleyelim pek bir beğeniyor kullanmayı gördüğüm kadarıyla

Sayfayı Paylaş