gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sebzelere bir bakin...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sebzelere bir bakin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mankenlere bak birde boylarına bak =)

Mankenlere bak birde boylarına bak =)

ebru şanlı ebru sanli Kızlar birazdan sizlere sizinde çok yakından tanıdığı bazı mankenlerin boylarını verecem ve öğrendikten sonra eminim sizlerde benim gibi çok şaşıracaksınız.Açıkcası ben bu mankenleri çok daha uzun bişey sanıyordum resmen hayal kırıklığına uğradım diyebilirim bir iki manken harici diğerlerinden bazıları nerdeyse benim boylarımda bende mi manken olsam acaba hahaha :dil:...
  2. Bahçe bakım ve sebze ekimi nasıl yapılır

Bahçe bakım ve sebze ekimi nasıl yapılır

Merhabalar, Sayfanızı çok begenıyorum başarılarınızın devamını dılıyorum.Sızlere sorum var benı bu konuda aydınlatırsanız mınnetar kalırım.Yenı taşındığım evın güzel ama bakımsız bahçesı var ıçınde devasa 3 tane palmıye ve hemen yanında ılk taşındığımda ekılı bakla ve pazı sogan pırasa vardı.Ev sahıbım ıstedıgını ek bıç dedı ama benım hayatım boyunca toprakla ılgılı ışım olmadı bu konuda...
  3. Sebze ve Meyvelerle Cilt Bakımı

Sebze ve Meyvelerle Cilt Bakımı

cilt bakımı cilt bakım kürleri Doğada bulunan sebze ve meyveler sadece beslenmemize değil aynı zamanda kendimize dıştan da uygulama yapmamıza olanak sağlıyor melekler :) Özellikle alternatif tıp tedavilerinde kullanılan birbirinden çeşitli bitkilerden başka hergün sofralarımızda tükettiğimiz pek çok besin maddesini cilt bakımımız için kullanabiliyoruz. Bu yazımızda dıştan uygulamalarda...
  4. Mükemmel bir cilt için sebze maskeleri

Mükemmel bir cilt için sebze maskeleri

evde maske tarifleri sebze maskeleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cilt sorunlarına çözüm önerileri içeren konularımıza devam ediyor ve sizlere birbirinden etkili ve her cilt tipine uygun olan sebze maskeleri tarifleri sunuyoruz. Şayet sizde cilt sorunlarınıza bir dur demek istiyorsanız ve bunun için çok fazla para harcamak istemiyorsanız, evinizde bulunan sebzelerle maske...

Sayfayı Paylaş