gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sebzeli Makarna

Konu, 'Makarnalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1 paket burgu yada fiyonk makarna 1 havuç 100gr. kıyma
    1 soğan
    1diş sarmısak
    100gr.konserve mantar
    100gr. bezelye
    tuz,karabiber,kekik
    yapımı
    makarnayı haşlayıp süzün
    soğanı ve sarmısağı kıyıp margarinle kovurun kıymayı ilave edin
    havucu rendeleyip ilave edin
    hepsini kavurun
    mantarları küçük doğrayıp katın bezelyeyi ilave edintuzunu biberini katıp pişirin
    sebzeler pişince makarnayı ilave edip harmanlayın
    kekiğide serpip servis yapın

Sebzeli Makarna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sebzeli makarna

Sebzeli makarna

sebzeli makarna sebzeli makarnalar makarna çeşitleri sebzelı Sebzeli makarna 2 kişilik * 1/2 adet küçük boy kabak (yarım halka kesilmiş) * 4 adet mantar ( dilimlenmiş) * 1 su bardağı makarna * 1 çorba kaşığı tereyağı * 1 çorba kaşığı un * 1 su bardağı süt * 2 çorba kaşığı taze kaşar peyniri (rendelenmiş) Kabaklara üzerlerine çıkıncaya kadar su ilave edin, kaynama noktasına kadar ısıtın,...
  2. Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Kızlar Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli olursa sevinirim lütfen
  3. Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı resimli

Fırında Sebzeli Makarna Tarifi Resimli Fırında Sebzeli Makarna Yapılışı Makarna yemeği çeşitleri arasına bir yenisini daha eklemek istiyorsanız, size besin değeri oldukça zengin olan ve bir o kadarda lezzetli olan fırında sebzeli makarna önerisinde bulunuyoruz Melek'ler:) Fırında Sebzeli Makarna Malzemeleri: 1 paket Makarna 1 tane orta boy karnabahar 10-15 tane arpacık soğan 1 su...
  4. Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli yapılışı yapımı hakkında bilgi. Merhaba kızlar sizden yeni bir tarif edinmek istiyorum Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi istiyorum acaba Kore Usulü Sebzeli Makarna nasıl yapılır, banada söyleyin :)
  5. Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi

Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi

Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi Resimli Kore Usulü Sebzeli Makarna Tarifi "Türk usulü yemeklere ne oldu" demeyin makarna dünyada sevilen bir tattır ve her çeşidini tatmalı diye düşünüyorum ve bu yüzden sizlere, besin değeri zengin, lezetli mi lezzetli Kore Usulü Sebzeli Makarna tarifini sunuyorum Melek'ler:) Malzemeleri 1/2 kg. biftek 250 gr. pirinç makarnası veya en ince...

Sayfayı Paylaş