gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seccade hurcu nasıl dikilir ayrıntılı ölçüleri ile öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

seccade hurcu nasıl dikilir ayrıntılı ölçüleri ile öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

seccade hurcu nasıl dikilir ayrıntılı ölçüleri ile öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  2. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  3. düğün pastaları nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum

düğün pastaları nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum

Pasta yapmaya çok hevesim var sanırım kursa gideceğim ama şimdiden öğrenmek istiyorum düğün pastaları nasıl yapılıyor acaba ?
  4. Gül fidesi nasıl dikilir?

Gül fidesi nasıl dikilir?

Güllerin dikim zamanı hava şartlarına bağlı olarak Mayıs ortasından Nisan ortası/sonuna kadardır. Güllere yeterli havayı ve ışığı sağlayacak bir yer seçin; en ideali günde birkaç saat güneş ışığı alan bir yerdir. Ancak seçilen yer, gülleri hastalıktan ya da haşerelerden korumak için çok sıcak, çok soğuk ya da çok nemli olmamalıdır. Bulutlu bir gün, gül dikimi için idealdir. Bahçe düzenlemede...
  5. YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM

YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM

Biri bana mesaj attı ve bende muska olduğunu söyledi ancak yerini söylemedi 3 yıl önce yapılan bir şeymiş ve mutsuzluk veriyormuş kpss sınavına gireceğim ve aklımda sadece bu konu var sizce ne yapmalıyım muska varsa nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz lütfen

Sayfayı Paylaş