gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

secde eden taş

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

secde yapan taş secde eden taş yapan agac ağaç eden ağaç ve kaya [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: secde eden taş
    çok ilginç ama böyle okadar çok kanit içeren şeyler varki inanmayanın vay haline derim...emeğine sağlık

3. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

ellerine saglık.......

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ya agac var rukude gıbı duan bı ınsan seklı olmus basından agac devam edıyor..ya tuylerım dıken dıken oluyor..

secde eden taş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E youh yani böylede taşıma olur mu

E youh yani böylede taşıma olur mu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Taşlar

Taşlar

Büyük taşlar önemli, mevki sahibi kimselerdir. Küçük taşlar ise haber, sözdür.
  3. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  4. Nilüfer - E Bebeğim E

Nilüfer - E Bebeğim E

Kırmızı papuçları duruyor başucunda Başı düşmüş yastığa uyuyor mışıl mışıl E bebeğime eee mmm mmm mmm mm Minik minik kolları düşmüş iki yanına Dalmış pembe düşlere dünyalardan habersiz Düşlerin getirdiği mutluluk olsun sana Sevdiğin ve sevildiğin bir hayatı sür bebeğim Günün günden güzel olsun [Nakarat] Minicik yastığını paylaşmış bebeğiyle Alacaklarmış gibi sarılmış elleriyle x 2
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş