gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

secdede ölmek

Konu, 'Dini Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] bu kişi...
    secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz?
    Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide...

Allah rasulunun yanı başında...
    kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde...
    ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: secdede ölmek
    ne güzel büyük bir mutluluk demek rabbimizin ve resulumuzun sevgisini kazanmış ne mutlu bu insana bizede nasip olsun inşallah
    bu güzel paylaşım için teşekkürler adminim:)

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: secdede ölmek

emeğine sağlık

secdede ölmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sessizce Ölmek….

Sessizce Ölmek….

Benim üçlüler yine kavgadalar… Bedenim ruhuma, ruhum beynime, beynim ise hepsine savaş açmış durumda. Ben diyor…(Allah’tan ki diyor)… Henüz ölmedim…. Son sözü ben söylerim…. Kalkın ayağa…. Uyanın biraz… Edepsizliğin sırası değil… Ne zaman ki ben susarsam! Bu kadın da, bedeni ve ruhu ile susar o zaman ! Ama *O* zaman..Bu zaman değildir. Yine bir tokat patlıyor, ikisinin de...
  2. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  3. Son Secdede ÖLMEK isterim

Son Secdede ÖLMEK isterim

Son Secdede ÖLMEK isterim!!!!!..... Aşkının ateşi,yüreğimde yansın isterim Çatlayana kadar dudağım,ismini ansın isterim Nasır tutmuş avuçlarım,açılarak ta,semalara Omzumdan kopana dek kollar,dua etsin isterim Alemlerin rabbi sen her şeyi,heran bilensin Esrefi mahlukattan sadece kulluk isteyensin Rahmansın Rahimsin,Azizsin ve Kerimsin Senin ismini zikrederken kalbim dursun isterim...
  4. Secdedeki Şifa

Secdedeki Şifa

sifa, secde etmek, namaz, arastirma, farz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Secdedeki Şifa Mısır’ın başkenti Kahire’de bulunan Ulusal Işın Teknolojisi Merkezi’nde yapılan bir bilimsel araştırma, secde etmenin insanı kanserden koruduğunu ortaya çıkardı. Araştırmayla ayrıca secdenin hamile kadınlar için de oldukça yararlı olduğunu ve ceninin şekil bozukluğuna uğramasını...
  5. Sehiv Secdesinin Yapılışı Nasıldır?

Sehiv Secdesinin Yapılışı Nasıldır?

Hanefi mezhebine göre sehiv secdesi, bir namazın kusurlu kılınması hâlinde, bu kusuru düzeltmek maksadı ile, namazın sonunda (son oturuşta tahiyyatı okuduktan sonra) yapılan secdedir. Kusur genellikle namazda farzın te'hiri, vâciblerden birinin unutularak yapılmaması (terki), yahut sonraya bırakılması (te'hiri), yahut da vaktinden önce yapılması (takdimi) suretiyle ortaya çıkar. Namaz içinde...

Sayfayı Paylaş