gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

secdeye dair bir dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Ya Ram secdemiz yalnız ve yalnız sanadır...
    Yüzünü toprağa sür şimdi... Evine dön. Sılana koş. SUBHANE RABBiye'l -a'la. ''SEN varsın. SEN a'lasin. Eksiklikten uzaksın, noksanlıktan muallAsın, kusurdan mukaddessin. Kusur bende. Benden yana eksiklik. Bende saklı acizlik. Bende bekler fakirlik. Yalnız SAN'a muhtaç olma zenginliğimdir secdem. Yalnız SAN'a kul olma şerefimdir secdem.iYYAKE NA'BUDU. Sultanlığımdır secdelerim. Varlığımı huzurunda sıfırladığım andır. SEN'in şah damarı yakınlığından kalbimin yakınlıklar emdiği andır, ruhumun muştular bulduğu demdir. Miracımın kab-ı kavseyni secde. Beni aradan çıkardığım yerdir secde. Dediğini yapıyorum, secde edip yaklaşıyorum. SAN'a yaklaşıyorum. Tüm uzaklıkları uzaklara bırakıyorum. Tüm aldanışları tuzaklarda bırakıyorum.

Yüzümde secdelerimin izini bırak ey RABBim.

Alnıma rahmetinin nefesini bırak ey RABBim.

KALBime En Sevgili’nin aşkını bırak ey RABBim.

Secdemden dirilt beni.

Secdemde öldür beni.

Secdemde durut beni.

Secdemde doğrult beni.

Dua ile ...

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: secdeye dair bir dua
    emeğine sağlık

secdeye dair bir dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir dua...

bir dua...

Ey her şeyin var edicisi, Ey her varın, her varlığın yegane sahibi! Dilimizdeki düğümü çöz. Göğsümüzdeki SIKINTIYI gider. Bizi imanın esenlik bağışlayan yurdundan ayırma. Bizi salihlerden kıl. Bizi iyiliğin, erdemin, güzelliğin ve direnişin ışıltılarıyla donat. Bizi ışıksız, azıksız bırakma. Elimizi kötülükten, dilimizi kirden, dimağımızı kötürümleşmekten,...
  2. Kadina Daİr Bİr Yazi

Kadina Daİr Bİr Yazi

kadına dair yazılar kadınlara dair yazılar aldatılmaya sözler kadına güzel sözler şiirler PAKİZE SUDA 'nın bir yazısı..... (son cümleye dikkat) * Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için aynı meslekten olmalarıyla da menfaatlerinin çatışması falan şart değildir. * Ortalıkta kendilerinden başka kadınların da dolaşıyor olması, kıskanmaları...
  3. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  4. Evliliğe dair bir kaç söz

Evliliğe dair bir kaç söz

evliliğe dair güzel sözler evliliğe dair sözler yazılar evlilige güzel anlamlı Evliliğe dair bir kaç söz... Needendir bilinmez hep biz bayanlara çatıyolar... Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, 'sende kalsın' demektir. Sacha Guitry Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant joshi Her durumda...

Sayfayı Paylaş