gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

seçin birini...

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

eski türk film yıldızlarından (yeşilçamcılardan canıııımmmm)bayan-erkek herkes sewdiği oyuncuyu yassın ve fotosuna paylaşsın bakalım kimler daha çok oy toplıcak melişler.... ilk ben başlıyorum...

aslında bı turkan soray bı tarık akan bı cuneyt arkın fılız akın bunlarda bır numara ama ızzet gunay ım yerını kımse alamıyor bende her nedense...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    varmı fatma Girik gibisi:)

tarık Akan ıda tek geçerim...:D

seçin birini... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatta her seçim bir kaybediştir

Hayatta her seçim bir kaybediştir

hayatta her seçim bir kaybediştir her seçim bir kaybediştir hayattaki seçimlerimiz hayattaki seçimler Hayatta her seçim bir kaybediştir. Bir şeyi seçer ve başka birşeyi belkide birçok şeyi kaybedersin. Seçtiğin herneyse kaybettiklerine değmeli ve sen asla kaybettiklerin için üzülmemelisin. İşte bende herşeyimi, kendi hayatımı bu hayattan beklentilerimi, yapmak istediklerimi, iyi kötü...
  2. Affetmek Bir Seçimdir...

Affetmek Bir Seçimdir...

Başkalarını affettiğimizde biz özgürleşiriz. Nefret yaşamdan zevk almamızı, insanların güzel yanlarını görmemizi engeller. Hiç kimse saf iyi ya da saf kötü değildir. Salt kötülükleri görmek bir süre sonra şüphe, depresyon ve umutsuzluk denizinde boğar insanı. Nefret dolu bir yaşam, mutsuz bir yaşamdır. Affetmek insanı derinleştirir. Affetmek için, insanın ruhsal ve zihinsel olarak kendisini...
  3. iki şıktan birini seç

iki şıktan birini seç

kızlar ben başlıyorum çok kolay sevgili / kanka
  4. Bir Düş Seç Sevgili!

Bir Düş Seç Sevgili!

Bana bir renk seç sevgili, düşlerinde çiz resmimi. İster mavi yap, ister yeşil, sen yeter ki bir renk seç! Çocukken kurduğum hayallere benzer yerler düşle sevgili, sihirli ağaçlar koy ormana ya da dilekleri kabul eden bulutlar uçur gökyüzünde; yeter ki bir düş kurmayı becer. Sen aşkımıza bir isim ver sevgili! Hiç bilinmeyen bir dilde, anlamsız bir sözcük...
  5. Seçimden Bir Diyalog :)

Seçimden Bir Diyalog :)

Heyy kalkın uyanın bugün seçim günü :D İşim gücüm yokmuş gibi yatakta mışıl mışıl uyuyorum sanki 9 da işbaşı yapacak ben değilim.. Saat çoktan 9:00 olmuş annem odaya geldi hadi kızım kalk geç kalmışsın birde oy kullanacaksın.. Pöff nerden çıktı bu oy şimdi ne güzel yatıyordum.. sanki oy olmasa bu saate kadar yatabilcektim de konuşuyorum işte.. Neyse kalktım en güzel cicilerimden giydim...

Sayfayı Paylaş