gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Seçkin Piriler oğluyla birlikte poz verdi

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

Seçkin Piriler Tangöze oğluyla birlikte poz verdi Seçkin Piriler oğluyla birlikte resimleri Seçkin Piriler resimleri Seçkin Pirilerin oglu konulari burada melekler Sevgili Melekler,
    Unlu manken Seçkin Piriler, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile uzun bir sure flort etmis ve evlendikten kisa bir sure sonra hamile kalmisti, suan bir yasina basan '' Hakan'' isimli ogluyla birlikte poz veren piriler, ayrica kisaca hamilelik surecinden bahsetti...

''Hic asermedim''

Hamilelik doneminde hic asermedigini soyleyen piriler, '' gecenin bir vakti kaani uyandirip hadi kalk canim sunu cekti demedim, fakat tekrar hamile kalirsam muhakkak birseyler isteyecegim'' dedi.

Hamile olduğumu ilk öğrendiğimiz an bir sürpriz yaşadık diyen piriler, Kaan çok sevindi, havalara uçtu. Ultrasonda ilk kalp atışlarını duyduğumuzda çok heyecanlandık dedi...

Ayrica piriler hamilelik donemi ile ilgili sunlari soyledi; Dokuz ay boyunca, onu kucağımıza alacağımız günü iple çektik. Hamileliğim süresince genel olarak çok sakin ve mutluydum. Ama tabii duygusal açıdan kadınların hassas olduğu bir dönem. Reklamlara dahi ağladığım olmuştur. Çok sıradan şeylere bir anda gözlerim dolabiliyordu.

Oglunun geninde de, babasi gibi muzik var diyen piriler, dört yaşındayken piyano eğitimi alsın istiyorum dedi,

2. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    oyy maaşallah maaşallah.Bnm oğluşum kime benzeyecek nasl olcek acaba:)sağlıklı hayırlı imanlı evlat olsnda artık görücez:)

3. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    aminnn sheker buda ayni babasina benziyor :) insallah senin evladinda dogar sagsaglim kucagina alirsin ayni boyle :nazar:

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    RABBİM cümlesine nasip etsn sağlıkla sıhatle inşallah içi sırada bize.Senn bebiş ne durumda topiğe pek girmiyosn cinsiyeti falan belli oldu mu??

ESDE bunu beğendi.
  5. ask hırsızı

ask hırsızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah analı babalı buyutsun cok seker

6. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Evet topige pek girmiyorum chatte oluyorum genelde ben, benimki 14+6 bugun :D buyuyo teyzesi, cinsiyeti henuz belli degil, ayin 5 inde randevum var o zaman ogrenicem insallah bakalim, Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin insallah :nazar:

sheker_shey bunu beğendi.
Seçkin Piriler oğluyla birlikte poz verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seçkin piriler gecelerde

seçkin piriler gecelerde

MANKEN SEÇKİN PİRİLER, ÖNCEKİ AKŞAM SÜZER PLAZA’DAKİ MİCA LOUNGE’DA DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI. Manken arkadaşları Eva Maya, Meral Kaplan ve Nilay Dorsa’nın yalnız bırakmadığı Piriler, sevgilisi Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile ilgili sorulara “Kaan İrlanda’da albüm çalışmasında, o yüzden gelemedi. Ama onun varlığı bana yetiyor. Sevgililer Günü’ne anca gelecek. Yani yılbaşında da...
  2. Esra Erol, sevgilisi ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir'le poz verdi

Esra Erol, sevgilisi ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir'le poz verdi

esra erol nişanlısı esra erolun nişanlısı kürt idris erol un sevgilisi erolun ali özbir Esra hanım merak edilen herşeyi anlatmış.Yakışmışlar bence :D Esra Erol, sevgilisi ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir’i yanına alıp tüm merak edilenleri anlattı Türkiye’nin son dönemde en çok konuşulan kadını şüphesiz Esra Erol. Sunduğu İzdivaç programıyla yeni bir trend ve hayran kitlesi...
  3. Mehmet Okur ailesiyle birlikte ilk defa poz verdi

Mehmet Okur ailesiyle birlikte ilk defa poz verdi

mehmet okur, ailesi, resimleri, hello dergisi, Mehmet Okur, ilk defa ailesiyle birlikte Hello Dergisi'ne poz vermiş Melek'lerim. Eee bu pozlar da bir ilk olunca tabi ki bizden kaçmaz diyor ve Mehmet Okur ve ailesinin resimlerini sizlere sunuyoruz :D:D:D NBA'deki milli gururumuz Mehmet Okur, bir kızdan sonra şimdi de erkek babası oldu. Mehmet - Yeliz Okur çifti, kızları Melisa ve...
  4. Seçkin Piriler Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Seçkin Piriler Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Seçkin Piriler Kimdir Seçkin Piriler hayatı Duman grubunun solisti Kaan Tangöze evli olan ve bir de oğlu bulunan Seçkin Piriler hayatı hakkında elimizde ki bilgiler şöyle... Seçkin Piriler Aralık 1980'de doğdu. 1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında ikinci seçildi. Bir Ajans'ta mankenlik ve modelliğe başladı. Seçkin Piriler Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam...
  5. Seçkin Piriler En Güzel Resimleri Burada

Seçkin Piriler En Güzel Resimleri Burada

seçkin piriler fotoları seçkin piriler resimleri Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız manken-oyuncu Seçkin Piriler fotoları ile karşınızdayız...

Sayfayı Paylaş