gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

seçmece komki msn nickleri iletiler

Konu, 'Komik Nickler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

*Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık! *sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer.

*Dünya döner ay kebap

*Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis….

*Noel babanin niye hiç eli yoktur?….çünkü NO-EL baba
    *Adamin biri “saat kaç” demis saat de kaçmis
    *O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim
    *Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; “cikarin beni bu kaptan

*Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur
    *Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kaynananı eve dogru yolladım canımm yoldadırr aaa kapı çaılıyoo açç kapıyıı kaynana hadi geçmişş olsunn hehehe tşk canım emegine saglık

seçmece komki msn nickleri iletiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer için msn iletileri

sevgililer için msn iletileri

seni seviyorum iletileri Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim...
  2. Msn İletileri Günlüğü

Msn İletileri Günlüğü

msn günlüğü msn gunlugu günlüğü indir günlügü nerde Melekler, msn iletilerini buraya yazıyoruz, bir nevi msn ileti günlüğü yapıyoruz, değiştirdikçe iletimizi buraya ekliyoruz :) Tarihleriyle birlikte verelim, isteyenler sebebini de yazabilirler. Yabancı dilde olanların çevirilerini de yazalım ayrıca. Sevgiler...
  3. Kişisel msn iletileri

Kişisel msn iletileri

Kişisel iletiler Kişisel iletiler , yeni msn sözleri haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK HéucH haYaLLériNisdéN ‘’sıFır’’ oLdınıS Mıqié?? KaKşınDaKşın qéLsin qößéK adSıN xD [HayaD Né qaRiß dMi öK*sLér faLan xD HayaDıma FöN ÇéqSém DüséLirMiqié..? LanéD oLsn séni séßdiim qüNé.. Y.O.K SénSis doaN héR qüNé LanéT SénSis yaPamıoR ßu Kıs aFFéd!...
  4. En Güzel Sagopa Kajmer Msn Nickleri Msn iletileri

En Güzel Sagopa Kajmer Msn Nickleri Msn iletileri

sagopa kajmer msn nickleri msn iletileri sagopa nickleri kajmer 2010 2010 Sagopa'cılar sizler için Sagopa'nın en güzel msn iletilierini buldum:D:D Hadi Sagopa aşkına :n028: Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar Bir...
  5. yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl msn nickleri-yılbaşı msn iletileri

yeni yıl iletileri yılbaşı msn nickleri yeni yıl iletisi Msn Yılbaşi Nickleri - Yeni Yıl Nickleri » Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum. » şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve...

Sayfayı Paylaş