gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Seda ateş püskürdü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yılların eskitemediği Seda Sayan hamile olduğuna dair çıkan haberler için sinirlendi... HAMİLELİK HABERLERİNE KIZDI!
    SEDA SAYAN HAMİLELİĞİYLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ.

Star Tv'de yayınlanan Keyf-i Sibel programına konuk olan Seda Sayan, eşi Türk Halk Müziği sanatçısı Onur Şan’la bir bebek istediklerini ama kendi yaşıyla ilgili çıkan haberlere çok kızdığını söyleyerek, “Neredeyse doğurganlığı elimden alacaklar. Yumurta nakli yaptığım yalanını yazdılar. Hadi canım Seda Sayan da doğuracakmış diyorlar. Sonra da kadının doğurganlık yaşının ne kadar ileri olduğunu yazıyorlar sağlık sayfasında. Sen nasıl doğurursun, yaşın kaç dediler. İnanılır gibi değiller. Neredeyse doğuramayacak kadın muamelesi yapıyorlar' diyerek ateş püskürdü. Eşiyle arasındaki yaş farkı sorularına da son noktayı koyan ünlü sanatçı, “Ben görüntüye bakıyorum. Yaşınız kaç diye sorulmasına da sinirleniyorum. Kaç görünüyorsam o yaştayım. Bana bilerek abla diyen kompleksli insanlar var bu camiada” dedi.

Keyf-i Sibel’in 100. program pastasını Sibel Turnagöl’le beraber kesen Seda Sayan, 17 yıl boyunca yaptığı sabah programları ile ilgili kararını da Keyf-i Sibel’de açıkladı. Seda Sayan, “Programı bırakıyorum. Birçok isim sabah programına başladı, hepsi de başarılı. Şimdi sabah programı yapanlar benim yaptığımın aynısını yapıyorlar. Şimdi benim başka kapılar açmam lazım. Cin olmadan adam çarpmaya çalışanlar var. Yeni sezonda yine kadın kuşağında olacağım ve daha sosyal konulara değineceğim” dedi.

Programda, doğup büyüdüğü Kadırga'daki geccekondu mahallesinden bugünlere nasıl geldiğini anlatan Seda Sayan, “14 yaşında düğün salonlarında şarkı söylemeye başladım. Çok yoksulduk, kazandığım ilk parayı çerçevelettik. Kazandığımın hepsini babama verirdim. Benim kazandığım paraya ailemin çok ihtiyacı vardı. Sülalemi sırtlamış olmak, bana müthiş haz veriyor. Sülalemde en az masrafı olan benim” diye konuştu.

Son düzenleme: 27 Haziran 2009
Seda ateş püskürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AteŞ

AteŞ

Ateşe baktım sevgilim ocakta yanan ateşe.. Saydam, kıvrak dalgalı alevlere.. Gecenin içinden akan yıldızlar gibi kıvılcımlar .. yorgun bedenim, dalgın başım ateşin ışığındaki yansımalarda . Ne çok hüzün topladık ....ne çok umut yanıp yanıp gitti şimdi ocağın küllerinde. Sen var mıydın, sen gelmiş miydin.. Hiç tanıdım mı seni.. öyle çok beklediğim.. özlediğim.. sen .. Ateşin dilimleri...
  2. ateş

ateş

Ateş Nedir? Günümüzde ateş hekimlerin en sık karşılaştıkları sağlık sorunlarından birisidir. İnsan vücudunun normal şartlardaki ısısı 36,5 C’dir. Bu değer bebeklerde ve küçüklerde 36,8 olabilir.Vücut tüm fonksiyonlarını bu ısı değerleri arasında yerine getirdiği için “ateş” diye adlandırılan vücut ısısının yükselmesi vücudun normal dengelerinde bir bozulma olduğunu gösterir. Ateş, kendi...
  3. Püskürüm köçek oyunu

Püskürüm köçek oyunu

köçek oyunları köçek oyunu kadın köçekler konya köçekleri ankaralı kadın köçekler daha önce duydunuzmu bilmem :) ben ilk defa duyuyorum Konya yöresine ait bir köçek oyunun adıymış püskürüm :) Konya'nın Çumra ilçesinin Alibey köyünde bu isimde bir "köçek oyunu" (olanların t'biriyle) vardır. Püskürüm Köçeği derler. Tekli veya toplu oyundur. 4 - 7 kişi oyuna kalkabilir. Kadınlar ayrı...
  4. Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

alişan çağla şikel alişan çağla şikel kavgası alişan çağla şikel küs mü 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere epey bir zamandır Alişan Çağla Şikel birbirine küs melekler. Sebebinin Çağla Şikel tarafından Alişan'a atılan bir kazık olduğunu daha önce ki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Alişan'ın da onayladığı bu durum yüzünden ayrılmaz ikili şu sıralar görüşmüyor....
  5. Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü!

Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü!

Bu sayfa; Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir futbolcu Burak Yılmaz'la ilgili olarak Hürriyet-Kelebek gazetesinde çeşitli haberler çıkıyordu. Yılmaz'ın özel hayatıyla ilgili olarak yazılan bu habrler en sonunda Burak Yılmaz'ı çileden çıkardı ve bu basın organlarına "Yalancı!" dedi. Kişisel Twitter adresinden...

Sayfayı Paylaş