gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Seda Ertan anne oluyor...

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SEDA ERTAN'IN BEBEĞİ OLUYOR! [​IMG] ÜNLÜ MANKEN SEDA ERTAN'IN BEBEĞİ OLUYOR..

Uzakdoğu'nun en ünlü oyuncak firması, Seda Ertan'ın yüz prototipinden oyuncak bebek yapmak için kendisine teklif getirdi. Ertan, firma yetkililerine oyuncakların arkasına küçük bir Türk bayrağı konulmasını şart koştu. Seksi mankenin bebekleri kısa sürede oyuncakçılardaki yerini alacak.

Seda Ertan anne oluyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan - Annem

Seda Sayan - Annem

Kurtuldum sanmıştım Senin elinden Görünce anladım Bitmedi sevdan Sakladım aşkını inan içimde Başkası olmadı olmuyor Sendedir derman Tutuldum deli gibi Ne yer, ne gökteyim Köle oldum bak sonunda Emrindeyim Allahım sen koru bu kulunu Bilemedim yalancı huyunu Göremem şimdi yolunu Hayıra yor benim sonumu
  2. SEDA ERTAN Camiada Güvenilir Erkek Kalmadı

SEDA ERTAN Camiada Güvenilir Erkek Kalmadı

BİZİM CAMİADA GÜVENİLİR ERKEK YOK PODYUMLARIN BAŞARILI MANKENLERİNDEN SEDA ERTAN, BU BAYRAMI ANTALYA’DAN GELEN AİLESİYLE BİRLİKTE GEÇİRDİ. Annesiyle uzun uzun sohbet eden Ertan, evlilik konusu açılınca camiadan dert yandı. Ünlü manken, 'Benim için aşktan daha önemlisi güvenilir bir sevgilimin olması. Malesef bizim camiada böyle biri kalmadı. O yüzden acele etmiyorum' diye konuştu.
  3. oyuncaklarda şimdi seda ertan modası geliyor

oyuncaklarda şimdi seda ertan modası geliyor

UZAKDOĞU'NUN EN BÜYÜK OYUNCAK FİRMALARINDAN TOYS BİG, SEDA ERTAN'A TEKLİFİNDE BULUNDU. Uzakdoğu'nun en büyük oyuncak firmalarından Toys Big, Seda Ertan'a 'Senin bebeğini üretelim' teklifinde bulundu. Ünlü manken, fotoğraflarını internette görüp çok beğendiklerini söyleyen şirket yetkileri ile el sıkıştı. Ertan'a benzeyen ve sadece 1500 adet üretilecek olan bebekler, mart ayından itibaren...
  4. angelina anne oluyor

angelina anne oluyor

çocukları çok seviyolar galiba ama bu inişli çıkışlı ilişkide doğru bir zamanda değil çocuk mevzusu..... ama ne diyelim olmuş bikere......... ANGELİNA JOLİE YİNE HAMİLE! LOS ANGELES- ÜÇÜ EVLATLIK, ÜÇÜ BİYOLOJİK ALTI ÇOCUK ANNESİ OLAN ANGELİNA JOLİE'NİN İKİ BUÇUK AYLIK HAMİLE OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ... Bundan birkaç ay önce de yine Jolie'nin hamile olduğu basında yer alırken, güzel aktris bunu...
  5. Lady Gaga Anne Oluyor!

Lady Gaga Anne Oluyor!

Elton John ve uzatmalı sevgilisi David Furnish'in İngiltere başta olmak üzere tüm dünyada olay yaratan evlatlık bebeklerinin vaftiz anne seçimi de büyük gürültü koparacak. Prodüktör David Furnish geçenlerde verdiği bir r öportajda, Lady Gaga'nın iki aylık oğulları için son derece önemli bir konumda olduğunu söylemesinin ardından, peki vaftiz anne olarak Gaga'yı mı seçeceksiniz sorusuna, 'Bunu...

Sayfayı Paylaş