gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Önder Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seda Önder Fotoğrafları Seda Önder Fotoları Seda Önder Resmi

Seda Önder'in vokalisti olarak adını duyuran Seda Önder , Alişan'ın sevgilisi olarak magazin bazınında yer aldı melekler :) Şimdi sizleri Seda Önder'in en güzel resimleriyle başbaşa bırakıyoruz.. :tik:

Seda Önder Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

alişanın sevgilisi kim, seda öner kimdir, resimleri Bugün sabah televizyonda Saba Tümer'in proğramını seyrederken Alişan'ın yanında sarışın afet-u devran bi hanım gördüm. Meğerse Alişan'ın sevgilisiymiş arkadaşlarım. Hatta proğramda Alişan'a Saba Tümer " Yahu bu kız senden uzun " vs dediğinde Alişan, biraz bozuldu gibi :D:D Ben bu işin aslında çok uzun süreceğine inanmıyorum. Zira...
  2. Alişan Seda Önder ayrılığı

Alişan Seda Önder ayrılığı

alişan sevgilisi alişan ve sevgilisi alişan seda önder aşkı alişan seda önder fotoları alişan seda önder ayrılığı haberleri burada arkadaşlar. Alişan sevgilisi kim diye merak edenlere duyrulur. Alişan'ın sevgilisi Demet Akalın'ın vokalisti Seda Önder isimli bayandı. Lakin Alişan Seda Önder aşkı geçtiğimiz gümnlerde noktalandı Melek'lerim. Biz de Alişan hayranları içini, Alişan Seda Önder...
  3. Seda Önder Fotoları

Seda Önder Fotoları

Seda Önder Fotoları arıyorum lütfen sizde varsa resimlerini ekleyin bana
  4. Seda Önder Kimdir  Seda Önder biyografisi

Seda Önder Kimdir Seda Önder biyografisi

Seda Önder hayatı Seda Önder biyografisi Demet Akal'ının vokalistliğini yapan ve adı Alişan'la aşk dedikodularına karışan Seda Önder'in hayatı hakkında sizlere ksıa bilgiler aktarıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Seda Önder Demet Akalın'ın vokalistliğini yapıyordu ve bir süre önce Alişan'la olan ilişkisiyle gündeme gelmişti. Seda Önder 23 Kasım 1987 tarihinde Sakarya'da dünyaya geldi. Seda...

Sayfayı Paylaş