gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Dön Bebeğim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geceler boyunca beklemek seni Ölümü bekleyen bir kuş misali Yaşamak bir ömür boyu yapayalnız
    Rüzgarın sesinde ismini duyuyor gibi

Ümit kalmadı bu aşka
    Çare yok gitmekten başka
    Ağlama sakın bebeğim
    Karanlık bir ufka doğru
    Yürüyorum düşüncesiz
    Bekleme artık bebeğim

Söz-Müzik : Ufuk Şenpire

Seda Sayan - Dön Bebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  3. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım
  4. Seda Sayan... "BİZDEN BEBEK HABERİ BEKLEYİN"!

Seda Sayan... "BİZDEN BEBEK HABERİ BEKLEYİN"!

Dedikodular çıkmaya başlamış boşanmaları yakındır:D Seda Sayan, eşi Onur Şan'la ayrılacakları iddalarına Adana'da cevap verdi. Albüm imza töreni için gittiği Adana'da bu ididaların üzerinde konuşmaya bile değer bulmadıklarını söyleyen Sayan, çok mutlu olduklarını dile getirdi. Eşiyle telefonda görüşen ve kulağına gelen boşanma haberlerini konuşan Seda Sayan, uzun süre güldüğünü ve...
  5. Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş

Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş

Seda Sayan"a geçmiş olsun... EŞİ ONUR ŞAN'DAN ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN BİR SÜREDİR TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN’IN GEÇEN OCAK AYINDA HAMİLE KALDIĞI FAKAT BEBEĞİNİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDEKİ KONSERİNDE, SAHNEDE DÜŞÜRDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI. Seda Sayan’ın cuma günü yayınlanacak olan “Yalnız Değilsiniz” adlı programına katılan Rahşan Gülşah’ın köşesinde yazdığı...

Sayfayı Paylaş