gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seda sayan evlendikten 1 yıl sonra düğün yapacak

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SEDA SAYAN, BİR YIL ÖNCE EVLENDİĞİ ONUR ŞAN'LA BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE DÜĞÜN YAPACAK..

Bir yıl önce Onur Şan ile yalnızca ailelerin katıldığı sade bir nikâh töreniyle evlenen Seda Sayan, telli duvaklı gelin olmaya hazırlanıyor. 2 Şubat'ta İstanbul'daki Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verip bir de düğün yapacak olan Sayan, gelinlik giyip sevenleriyle birlikte göbek atmayı planlıyor.

Güzel bir düğün olacağını söyleyen sanatçı 'Halkla birlikte yaşıyorum; onlardan gizli saklı hiçbir şeyim yok. Bostancı Gösteri Merkezi'nde bir konser vereceğiz. O gün de düğün yapacağız. Telli duvaklı, sevenlerimle göbek atmak istiyorum' dedi. Anne olmak için tedavisinin devam ettiğini söyleyen Sayan 'Onur'dan bir çocuğum olmasını çok istiyorum' diye konuştu.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Seda sayan evlendikten 1 yıl sonra düğün yapacak
    umarım dilekleri bi an önce kabul olur ve sevdiğinden bir çocuk sahibi olur ve en hayırlı bi şekilde kucağına alır yavrusunu

Seda sayan evlendikten 1 yıl sonra düğün yapacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım
  3. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  4. Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Bu konu; evlilik sonrası şişmanlama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu evliliklerinin ardından hızla kilo almaya başlıyorlar. Üstüne bir gebe kaldıkları takdirde artık ipin ucu tekrar yakalayamamak üzere kaçıp gidiyor. Sonrasında ise battı balık yan gider hesabı yendikçe yeniyor, su içilse yarıyor. Uzmanlar ise evlilik sonrası kilo almanın tamamen...

Sayfayı Paylaş