gebe
  1. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seda sayan evleniyo

Konu, 'Magazin' kısmında oya tarafından paylaşıldı.

seda sayan onur şanla cumartesi evleniyomuş:) bu kadının allah sonunu iyi etsin iyice şaşırdı aralarında 21 yaş diyolar ama daha fazladır bence bilmiyorum melekler ben severdim onu artık gözümden düştü her nekadar kendi özel hayatlarısada topluma mal olan bi kişi dikkat etmeli hayranlarını üzmek iistemem özür dilerim bende hayranıııdım...:18:

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Seda sayan evleniyo
    çok sürmeycek bi ewliklik işte çünkü yaş farkı çook yine de mutlu olur inşallah

3. kırçiçeği

kırçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende uygun bulmuyorum.nasıl olsa uzun sürmeyecek neden evleniyorlar.çocuk oyuncağı yaptılar,onlar yüzünden toplumdaki evlilikler kısa sürüyor.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

herkesin özel hayatı kendinedir ama hayranları tarafından hoş karşılanmıyacak hal ve tavırlar sergiliyor Seda Sayan hoş ben hayranı değilim ama bencede hoş değil.Yani bu benim fikrim ve herkesin fikirinede saygı duymak gerekir ki hoşnut olsakda olmasakda bizene alan memnun veren memnun :D:D

Allah mutlu mesut bahtiyar etsin ne diyelim :nod:

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben anlamıyorum herşeyin iyice suyu çıktı artık, kim kiminle belli değil. Neyse en azından evlensinler, o da birşeydir.

6. Bez Bebek

Bez Bebek Forum Okuru

bencede suyu cıktı gecen seneye kadar bende hayranıydım ama yaptıklarınıda toplum önünde tasvip etmiyorum örnek olmak zorunda degiliz diyolar ama cogu insanlarda örnek alıyo onları sonlarını hayır etsin allah

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ya boş verin kızlar hayat onların hayatı ayrıca hiç bir evliliğe nasıl olsa bitecek diye başlanmamalı ve başlanmıyodurda allah herkesin sonunu hayır etsin ne diyelim mutluolurlar inşallah:hhh::hhh: seda sayan ayrıca gönül yazarı geçmek istiyo galiba buda işin espirisi:hhh::hhh:

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

aman be nerdeyse çocuğu yaşında..en fazla 3-5 ay sürer onlada..

9. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ya bu kadin neden evlenir bilmiyom ya,,adamlarin niyeti kullanmak onun sayesinde mesur olmak,onur san kacyildir ugrasiyor mesur olsun diye hic tvlere cikmayan adam simdi cikar oldu ayrilincada mesur olur
    mahsun kirmizigul ve nihat dogan ornek iste,,

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cocugunun arkadasi degil mi o:dp47:bulamiyolar kendilerine yakisani nerde coluk cocuk onlara takiliyolar...e tabi adam gibi adam ne yapsin onu...

11. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Ce: Seda sayan evleniyo

Katılıyorumm:D

12. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seda sayan evleniyo

zaten bn bu kadını hiç sevmem:D:D

13. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bunlar herseyi tersine yaparlar gencken yasli adamlarla geziyorlar yaslaninca cocuklariin yasinda cocuklarla evleniyorlar ama ne yapalim alan memnunsa bize ne bos verin

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Ce: Seda sayan evleniyo

Mahsun Kırmızıgül diyorsunda Seda Sayan bence Mahsun'la ünlü oldu niye dersen mahsunun plak şirketi vardı seda sayan onun sayesinde popilerite yaptı dikkat edersenizde o konuyla gündeme geldi tanında ve ardından bir çok konu yarattı. ben Mahsun hayranı felan değilim ama doğru olan bu ha nihat doğan dersen evet o resmen gündeme gelmek için edebiyat yaptı da anca yaptığıyla kaldı :D:D neyse ya bize ne dimi kimin eli kimin cebinde belli değil herkes kendi cebine baksın teee okaaa :D:D

15. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

halâ evlenio muu?:D:D:D

Seda sayan evleniyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Jandarma Reşat

Seda Sayan - Jandarma Reşat

Kolay kolay bir daha Ele geçmez bu fırsat Susamıştık yalana Anlat aslanım anlat Herkes aynı kafada Yabancı yok arada Biz bizeyiz burada Rahat ol koçum rahat Doldur Jandarma Reşat Boşalt Jandarma Reşat Susamıştık yalana Anlat aslanım anlat Sırtını dön güneşe Devam eyle ateşe Balonları peşpeşe Patlat aslanım patlat Söz : Ahmet Kansız Müzik : Bayram Şenpınar
  3. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  4. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  5. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri

Sayfayı Paylaş