gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni bir aşk olduğuna dair söylentiler var melekler...Bakalım bu aşk gerçekmi yoksa magazinin uydurmasımı görücez...

Seda Sayan ve Doğuş! Magazin dünyasına bomba gibi düşecek bir ilişki haberi! Düet için sık sık bir araya gelen ikilinin arasında yakınlaşma olduğu söyleniyor. Onlar şimdilik buna aşk değil, "Yeni bir heyecan" diyor

YAKINLAŞTIRAN DÜET!
    Genellikle kendinden yaşça küçük erkeklerle ilişki yaşamayı tercih eden Seda Sayan'ın kalbi son günlerde yine heyecanla atıyormuş. Doğuş'un son albümünde; popçunun 'Gamsız' şarkısı için düet yapmaya karar veren 50 yaşındaki Sayan ile 37 yaşındaki Doğuş; Seyrantepe'deki Ulus Stüdyosu'nda sık sık bir araya gelince aralarında bir yakınlaşma olmuş.

HENÜZ ADINI KOYMADIK
    İlişkilerinde emin olmadan aşk serüvenine girişmeyen Sayan, yine tedbiri elden bırakmıyor. İkilinin yakın çevresine "Henüz çok yeni bir heyecan. Kaybolmasını istemiyoruz. Bu yüzden adını koymadık aramızdaki şeyin" dedikleri söyleniyor. Çift birlikte görünmemeye de özen gösteriyor.

MENAJER ONAYLI MİNİ
    Sahnede uzun elbiseleriyle görmeye alışık olduğumuz Seda Sayan, Kemer Festivali'nde mini elbiseliydi. Sayan, kıyafetini menajeri Stelyo Pipis'in onayıyla giydiğini söyleyip ekledi: Bundan sonra hep böyle olacak.

sabah

2. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    allah akıl fkir versin bunlara yha annesi yasında yuh dıorm yanıı nese herkesın kendı yasantısı sonucta:S:S

3. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bi ona el atmamıştı o da oldu ,bu kadın yüzünden memlekette herif kalmayacak hahaha

VİŞNE bunu beğendi.
  4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    gençlerde mide mi kalmadı
    sedayamı kaldılar
    reklam için yapıyorlardır
    ıykkkkkkkk böğğkkkkkkkkkkkkk:zonked:

Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan - Bir Gün Gelecek

Seda Sayan - Bir Gün Gelecek

AŞkim Gel Canim Dİle Benden Ne Dİlersen Aklimda Fİkrİmde Sen. Korkmam DÜŞmanimdan Korkum Ya Gİdersen Aklimda Fİkrİmde Sen Karanliklar GeÇtİm Ama Kayboldum GÖlgende İnanamadim Kendİmİ GeÇtİm Senİ Kendİmden Çok Sevdİm Yaranamadim Bİr GÜn Gelecek PİŞman Olacaksin Sana Herkes GÜlecek Yalniz Kalacaksin Ama Benden De Hayir Gelmez O Vakİtler Aklin Varsa DÖn AŞkim Yol Yakinken
  2. Seda Sayan - Aşkına Yandım

Seda Sayan - Aşkına Yandım

Benim gözüm gönlüm sende Tutuşupta yan tenimde Yazık günah ikimize Daha fazla beni üzme Yüreğimin gülüsün sen Ayrılmak mı delisin sen Çürür gider sensiz bu ten Bambaşkasın özelsin sen Sen.. Aşkına yandım Seni ben sandım Ah hep inandım ben Bir deneseydin sevebilseydin İnatçı yarim sen Çok yalnızım çok mutsuzum Kalmadı hiç tadım tuzum Düşündümde uzun uzun Sensiz olmaz anla canım Sen benim...
  3. Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

seda sayan, programı, yeni albümü, show tv de program yapan ünlü yeni bir kanal arayışı içersinde. Seda Sayan, mizik şirketinin ve program yaptığı kanalın arasında kalmış Melek'ler. Avrupa Müzik ile Show TV'nin arasında bir süredir devam eden gerginliğin faturası Seda Sayan'a çıktı. Show TV'de sabah programı yapan Seda Sayan'ın geçen günlerde programında Avrupa Müzik'ten piyasaya...
  4. Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü

Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü

seda sayan makyajsız, resmi, foto, görüntüsü, hali, yeni, 2011, son resimleri burada arkadaşlar Seda Sayan'ı makyajsız görmüştük ama 2011 yılında ki yani bu son resmini görmemiştik Melek'ler. Makyajın insanı bambaşka biri yaptığını bilirdim ama bu kadar da farklılık şaşırtıcı doğrusu:) Sizce de öyle değil mi Melek'ler? :) Seda Sayan, önceki akşam Etiler’deki CookShop’ta arkadaşlarıyla...
  5. Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!

Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!

seda sayan, seda sayan haberleri, seda sayan kanal d Sevgili melekler, başarılı şarkıcı ve kadın programı sunucusu Seda Sayan rekor bir ücretle Kanal D'ye geri dönüyor. 1998 yılında sahnelerden tvye geçiş yapan Seda Sayan, şimdiye kadar yaptığı kadın programlarıyla reytinglerin en üstünde yer almıştı. Aynı zamanda yapılan anketlerde en güvenilir ünlü ünvanına da sahip olan Sayan, rekor bir...

Sayfayı Paylaş