gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

seda sayan, seda sayan haberleri, seda sayan kanal d

Sevgili melekler, başarılı şarkıcı ve kadın programı sunucusu Seda Sayan rekor bir ücretle Kanal D'ye geri dönüyor. 1998 yılında sahnelerden tvye geçiş yapan Seda Sayan, şimdiye kadar yaptığı kadın programlarıyla reytinglerin en üstünde yer almıştı. Aynı zamanda yapılan anketlerde en güvenilir ünlü ünvanına da sahip olan Sayan, rekor bir ücret alacak. İşte detaylar...

seda-sayan.jpg

Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  3. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri
  4. Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

seda sayan, programı, yeni albümü, show tv de program yapan ünlü yeni bir kanal arayışı içersinde. Seda Sayan, mizik şirketinin ve program yaptığı kanalın arasında kalmış Melek'ler. Avrupa Müzik ile Show TV'nin arasında bir süredir devam eden gerginliğin faturası Seda Sayan'a çıktı. Show TV'de sabah programı yapan Seda Sayan'ın geçen günlerde programında Avrupa Müzik'ten piyasaya...
  5. Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni bir aşk olduğuna dair söylentiler var melekler...Bakalım bu aşk gerçekmi yoksa magazinin uydurmasımı görücez... Seda Sayan ve Doğuş! Magazin dünyasına bomba gibi düşecek bir ilişki haberi! Düet için sık sık bir araya gelen ikilinin arasında...

Sayfayı Paylaş