gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seda sayan, programı, yeni albümü, show tv de program yapan ünlü yeni bir kanal arayışı içersinde.
    Seda Sayan, mizik şirketinin ve program yaptığı kanalın arasında kalmış Melek'ler.

Avrupa Müzik ile Show TV'nin arasında bir süredir devam eden gerginliğin faturası Seda Sayan'a çıktı.

Show TV'de sabah programı yapan Seda Sayan'ın geçen günlerde programında Avrupa Müzik'ten piyasaya çıkardığı 'İftira' isimli single'ın tanıtımını yaparken müzik şirketinin adını söylediği için yapımcısıyla arası bozulmuştu. Show TV İç Yapımlar'ın başında olan Caner Erdem, kurum olarak Avrupa Müzik'le aralarının bozuk olduğunu belirtmiş ve Sayan'dan müzik şirketinin reklamını yapmamasını istemişti. Ancak Sayan, Erdem'in isteğini yerine getirmeyince tarafların arası bozuldu. Son gelen haberlere göre Sayan ile Show TV 3 Haziran itibariyle bir daha çalışmamak üzere yollarını ayırıyor. Sayan'ın yeni yayın dönemi için TNT başta olmak üzere birkaç kanallarla görüşme halinde olduğu öğrenildi.

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmmm.. emegine saglik

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    seyretmiyorum zaten nere giderse gitsinn:789::bilge:

Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Bir Gün Gelecek

Seda Sayan - Bir Gün Gelecek

AŞkim Gel Canim Dİle Benden Ne Dİlersen Aklimda Fİkrİmde Sen. Korkmam DÜŞmanimdan Korkum Ya Gİdersen Aklimda Fİkrİmde Sen Karanliklar GeÇtİm Ama Kayboldum GÖlgende İnanamadim Kendİmİ GeÇtİm Senİ Kendİmden Çok Sevdİm Yaranamadim Bİr GÜn Gelecek PİŞman Olacaksin Sana Herkes GÜlecek Yalniz Kalacaksin Ama Benden De Hayir Gelmez O Vakİtler Aklin Varsa DÖn AŞkim Yol Yakinken
  3. Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü

Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü

seda sayan makyajsız, resmi, foto, görüntüsü, hali, yeni, 2011, son resimleri burada arkadaşlar Seda Sayan'ı makyajsız görmüştük ama 2011 yılında ki yani bu son resmini görmemiştik Melek'ler. Makyajın insanı bambaşka biri yaptığını bilirdim ama bu kadar da farklılık şaşırtıcı doğrusu:) Sizce de öyle değil mi Melek'ler? :) Seda Sayan, önceki akşam Etiler’deki CookShop’ta arkadaşlarıyla...
  4. Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni bir aşk olduğuna dair söylentiler var melekler...Bakalım bu aşk gerçekmi yoksa magazinin uydurmasımı görücez... Seda Sayan ve Doğuş! Magazin dünyasına bomba gibi düşecek bir ilişki haberi! Düet için sık sık bir araya gelen ikilinin arasında...
  5. Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!

Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!

seda sayan, seda sayan haberleri, seda sayan kanal d Sevgili melekler, başarılı şarkıcı ve kadın programı sunucusu Seda Sayan rekor bir ücretle Kanal D'ye geri dönüyor. 1998 yılında sahnelerden tvye geçiş yapan Seda Sayan, şimdiye kadar yaptığı kadın programlarıyla reytinglerin en üstünde yer almıştı. Aynı zamanda yapılan anketlerde en güvenilir ünlü ünvanına da sahip olan Sayan, rekor bir...

Sayfayı Paylaş