gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Seda Sayan Neden ısırdı?

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Seda Sayan Neden ısırdı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Nedense

Seda Sayan - Nedense

Ne gündüz, ne gece Hiç bir şeyin anlamı yok Bir dakkam sensizce kahretsin Hiç şansım yol Alır kaçarım kurşuna dizerim yalnızlığımı Kaparım gözümü hayale dalarım Yaşarım senle Nedense sana ben doyamıyorum Nedense sensiz olamıyorum
  3. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  4. Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

Mustafa Topaloğlu'nun karısı Seda Sayan için neden evi terk etti?

seda sayanın evinin içi seda sayanın evinin görüntüleri sayan evi Mustafa Topaloğlu resmi eşinden boşanamadığı için imam nikahıyla yaşadığı ve ünlü türkücü ile aynı soyadını taşıyan Derya Hanım, Seda Sayan'a kızıp evini terk etti!.. Hem ilginç hem karmaşık Her şey Günaydın'ın geçen hafta yaptığı haberle başladı! Resmi nikahlı eşinden 10 yıldır boşanamayan 'uzaylı türkücü'...
  5. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri

Sayfayı Paylaş