gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Seda Sayan Nihat Doğan'la İlgili Konuşacak mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, seda sayan, sabah sabah seda sayan, konuşacak mı, ne dedi, survivor, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Daha önce Nihat Doğan'la bir birliktelik yaşamış olan Seda Sayan bir daha Nihat'ın adını ağzına almayacağını söylemişti ama geçtiğimiz günlerde bu sözünü bozdu.

Aylardır asla Nihat'ın ağzını adına almayacağını söyleyen Seda Sayan, her nasılsa önce konuyu Survivor'dan açıp Nihat Doğan'a getirmişti.
    Konuştuğu doktor da Nihat'ın testesteronu eksik demiş, O da 'Aaaa' diye yanıt vermişti.
    Şimdi öğrendik ki, yanındaki ekibi, 'Bu konuya devam edelim, iyi rating yaparız. Program boyunca, alt yazı geçeriz, Seda Sayan, Nihat Doğan'in için ne diyecek diye' Siz de program sonunda iki laf edersiniz ve beklenti oluşturur, rating alırız' diyorlarmış.
    Ancak Seda Sayan'ın tavrı net olmuş:
    'Bizim böyle bir şeye ihtiyacımız yok. Yılların emeğini iki lafa yedirtmem' O gün konu oldu, konuştuk, bitti. Başka bir niyetim yoktu. Ama devam edersek, bu konuyu gündem yapanlar haklı çıkar. Baksanıza Takvim gazetesi 'Yılana sarıldı' diye manşet atmış. Nihat konusunu açmamı da rating olayına bağlamış. Benim böyle bir şeye ihtiyacım yok. Hayır, Nihat falan konuşmayacağım' cevabını vermiş.
    Ama ekip hala ısrarcıymış!..
    Ancak Seda Sayan, 'Unuttuğunuz bir şey daha var. Beni konuşturacaksınız, sonra adam dönecek bir laf edecek, ben nasıl cevap vericem?.. Hiç muhatap bile olmak istemiyorum. Kimsenin peşinden koşan bir kadın olmayı bırakın, öyle görünmeyi bile kabul edemem. Benim Nihat'ın N'sine bile ihtiyacım yok' diyormuş.
    Bakalım ne olacak?.. Hafta içi hep birlikte göreceğiz'

Seda Sayan Nihat Doğan'la İlgili Konuşacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Var Mısın

Seda Sayan - Var Mısın

Akıllan artık Seneler boşa geçiyor Büyü sen artık Elalem dalga geçiyor Kaderim sensin Anladım yerin dolmuyor Bilmem ki gönlün Neleri , kimleri bekliyor Sensiz olmak beni kahrediyor Hasretin her gece beni mahvediyor Geceler gönlümü bin yerden vuruyor Tükendim tükendim tükendim artık Var mısın bu gece kaçmaya yar Niyetini bozmaya yar Alev alev yanmaya yar Var mısın bu ge söyle...
  3. Seda Sayan Neden ısırdı?

Seda Sayan Neden ısırdı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Seda Sayan Şaka Yapmış

Seda Sayan Şaka Yapmış

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAMİLEYİM AÇIKLAMASINDA BULUNAN SEDA SAYAN ŞAKA OLDUĞUNU AÇIKLADI.. Seda Sayan,önceki gün evliliğinin birinci yılını kutlamak için eşi Onur Şan ile gitttiği Uludağ'da 'Hamile misiniz?' sorusuna şu yanıtı vermişti: Evet hamileyim, Adını kız olursa Seda Naz,erkek olursa Yiğit Onur koyacağız.'Seda sayan dün bunun espiri olduğunu söyledi ve'Bana sürekli bu soruyu...
  5. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım

Sayfayı Paylaş