gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu kadar sürmesi bile şaşırtıcıydı...Ne diyelim hayırlısı olsun ikisi içinde.... [​IMG]

EŞİ ONUR ŞAN’DAN BOŞANMAK İSTEDİĞİ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN, AİLESİYLE BİRLİKTE TATİL YAPTIĞI LONDRA’DAN AÇIKLAMA YAPTI.

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın, “Onur ile gergin bir dönem geçiriyoruz ama ayrılık kararı almadık. Sorun Onur’un iş yoğunluğundan dolayı ilgisizliği. Onun hayatında kendime yer bulamamaya başladım. O kadar yoğun ki, beni yok etti” sözlerine Onur Şan, “İş ve okul yoğunluğumdan dolayı eşimle ilgilenemediğim doğrudur. Bundan dolayı eşimin durumdan şikayetçi olması ve meydana gelen tartışmalar bizi bu hale getirdi. Ama şu an ayrılık yok. Huzursuzluğun nedeni budur. Bunun haricinde çıkacak her tür haber asılsızdır ve hayal ürünüdür. Karım ve ben bunu aşacağız” şeklinde yanıt vermişti.

Sayan, eşinin bu açıklamalarını medyada okuduğunu belirterek, “Öyle yoğundu ki, beni unuttu. Bu saatten sonra gönlümü alabilir mi, bilmiyorum. Fazla ihmal edildim, çok yalnız kaldım. Ben çok yoğun çalışırken, asla onu ihmal etmiyordum. Tekrar bir araya gelebilir miyiz, Onur’un bu saatten sonra işi çok zor. Fakat şu an boşanma yok. Biraz yalnız kalmak istiyorum” dedi.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    BOŞANSINLAR uzun sürdüü hahaha

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ne boşanıyorlarmı :abo: şaşırdım dermiişimm :laugh::laugh:

Seda Sayan-Onur Şan Boşanıyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda sayan resimleri

Seda sayan resimleri

seda sayan fotoları seda sayanın ayakkabıları sayan resimleri ayakkabıları resmi web sitesi Evet arkadaşlarım Türkiye'nin sanatçısı Seda Sayan'ın güzel resimleri burada :) SEDA SAYAN RESİMLERİ Gözlerinin içinin gülmesi bu demek arkadaşlarım heralde. Bu resimdede çok seksi çıkmış Yazın çekildiği bu resminde çilleri görüyorsunuz dimi ne kadar natürel bir kadın. Buradada duru bir...
  3. Bu Dizide Onur Şan Oynasın

Bu Dizide Onur Şan Oynasın

Eee artık burası Türkiye ve türkiyede malesef torpilsiz hiç birşey yapılmıyor. Seda sayanda buna uymuş ne varki bunda :) SEDA SAYAN, GENÇ EŞİ ONUR ŞAN’IN ‘AKASYA DURAĞI’ İSİMLİ DİZİDE ROL ALMASI İÇİN ÜNLÜ YAPIMCI TÜRKER İNANOĞLU’NU ARADIĞI ORTAYA ÇIKTI. Geçen şubat ayında sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Seda Sayan - Onur Şan çiftinin “işleri” açıldı.. Seda Sayan, çağrıldığı...
  4. Onur Şan

Onur Şan

onur şan resmi web sitesi onur şan kaç yaşında Doğum Yeri : Sivas Doğum Tarihi : 24 Temmuz 1981 Eğitimi : Akademi İlk, orta ve liseyi İstanbul'da Ata Koleji'nde tamamladı. Halen "İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı THM Şan Bölümü'nde, eğitimine devam etmektedir. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı, öğrenerek başlayan "Onur Şan",...
  5. Onur Şan Kazak Erkek Çıktı

Onur Şan Kazak Erkek Çıktı

ONUR ŞAN DİZGİNLERİ ELE ALDI! SEDA SAYAN KOCASININ KENDİSİNE YASAKLADIĞI ŞEYİ AÇIĞA VURDU. SEDA SAYAN'IN EŞİ ONUR ŞAN ONA İNTERNETİ YASAKLAMIŞ... AMA SEDA'NIN CANI SIKILMASIN DİYE... Seda Sayan'ın programına konuk olan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, artık magazin programlarını izlemediklerini söylediler. Geçtiğimiz hafta sonu ' Durmaksızın yemek yedi' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği...

Sayfayı Paylaş