gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan"a geçmiş olsun... [​IMG]

EŞİ ONUR ŞAN'DAN ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN BİR SÜREDİR TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN’IN GEÇEN OCAK AYINDA HAMİLE KALDIĞI FAKAT BEBEĞİNİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDEKİ KONSERİNDE, SAHNEDE DÜŞÜRDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI.

Seda Sayan’ın cuma günü yayınlanacak olan “Yalnız Değilsiniz” adlı programına katılan Rahşan Gülşah’ın köşesinde yazdığı habere göre, Sayan program sırasında “Gazeteciler beni sürekli ‘Farklı hastanelerde tüp bebek yaptırıyor’ diye yazıyor. Ama benim sağlığım yerinde ve çocuk sahibi olmak için başka tedaviler gerekiyor. Onları yaptırıyorum” diye isyan etti.

TUVALETİNİ KÜVETTE YIKAMIŞ
    Programın ardından Rahşan Gülşah’a, eşinden çocuk sahibi olmak istediğini, geçen ocak ayında hamile kaldığını söyleyen Sayan, bebeğini şubat ayında Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konser sırasında, sahnede düşürdüğünü anlattı. Konserin sonlarına doğru durumu fark eden Sayan, tuvaletini küvette yıkamak zorunda kaldı. Bu olay sonrasında rahminin duvarının karın zarına yapışık olduğu ve kistler oluştuğu belirlenen Sayan, dört kez ameliyat masasına yattı.

Gülşah'ın söylemine göre, sağlığına yeniden kavuşan 45 yaşındaki Sayan, en yakında yeniden çocuk sahibi olmak istiyor

Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Dön Bebeğim

Seda Sayan - Dön Bebeğim

Geceler boyunca beklemek seni Ölümü bekleyen bir kuş misali Yaşamak bir ömür boyu yapayalnız Rüzgarın sesinde ismini duyuyor gibi Ümit kalmadı bu aşka Çare yok gitmekten başka Ağlama sakın bebeğim Karanlık bir ufka doğru Yürüyorum düşüncesiz Bekleme artık bebeğim Söz-Müzik : Ufuk Şenpire
  3. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  4. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım
  5. Seda Sayan... "BİZDEN BEBEK HABERİ BEKLEYİN"!

Seda Sayan... "BİZDEN BEBEK HABERİ BEKLEYİN"!

Dedikodular çıkmaya başlamış boşanmaları yakındır:D Seda Sayan, eşi Onur Şan'la ayrılacakları iddalarına Adana'da cevap verdi. Albüm imza töreni için gittiği Adana'da bu ididaların üzerinde konuşmaya bile değer bulmadıklarını söyleyen Sayan, çok mutlu olduklarını dile getirdi. Eşiyle telefonda görüşen ve kulağına gelen boşanma haberlerini konuşan Seda Sayan, uzun süre güldüğünü ve...

Sayfayı Paylaş