gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan Şaka Yapmış

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAMİLEYİM AÇIKLAMASINDA BULUNAN SEDA SAYAN ŞAKA OLDUĞUNU AÇIKLADI..

Seda Sayan,önceki gün evliliğinin birinci yılını kutlamak için eşi Onur Şan ile gitttiği Uludağ'da 'Hamile misiniz?' sorusuna şu yanıtı vermişti: Evet hamileyim, Adını kız olursa Seda Naz,erkek olursa Yiğit Onur koyacağız.'Seda sayan dün bunun espiri olduğunu söyledi ve'Bana sürekli bu soruyu soruyolar.Hamileydim,Onur'la Uludağ'Da zirveye çıktım düşürdüm' dedi.

Seda Sayan Şaka Yapmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Şaka Yaptım

Seda Sayan - Şaka Yaptım

şaka yaptım şaka yaptım sevgilim sevgilim seda sayan nihat doğan (Seda Sayan&Nihat Dogan) Ayrilmaliyiz senle ikimiz, mutlu olamayiz biz, hasret ikimizi kavursa bile. unutmaliyiz bu sevgimizi unutmaliyiz biz, gozumuzde yas kalmasa bile. soyleme soyleme, dayanmaz yuregim soyleme, dur isteme dur, ayrilik olum gibi isteme. saka yaptim saka yaptim sevgilim ayrilirmiyim, senin gibi sevgiliyi...
  3. Seda Sayan - Annem

Seda Sayan - Annem

Kurtuldum sanmıştım Senin elinden Görünce anladım Bitmedi sevdan Sakladım aşkını inan içimde Başkası olmadı olmuyor Sendedir derman Tutuldum deli gibi Ne yer, ne gökteyim Köle oldum bak sonunda Emrindeyim Allahım sen koru bu kulunu Bilemedim yalancı huyunu Göremem şimdi yolunu Hayıra yor benim sonumu
  4. Seda Sayan Neden ısırdı?

Seda Sayan Neden ısırdı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım

Sayfayı Paylaş