gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Seda Sayan Twitter hesabını kapatıyor

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

[h=2]Sanatçı Seda Sayan; bugün şahsi Twitter hesabında yayınladığı notunda Twitter hesabını kapatacağını açıkladı...[/h]
    Twitter’ı aktif olarak kullanan ve hatrı sayılır ölçüde takipçi sayısına ulaşan ünlü isimlerden biri olan sanatçı Seda Sayan; hesabını kapatacağını duyurdu..

“Bu kadar pisliğe itibar edilen bir ortamda daha fazla bulunmak istemiyorum. Sizi seviyorum. Hoşçakalın” diyerek Twitter’a veda edeceğini açıklayan sanatçı kısa bir süre sonra populer sosyal paylaşım sitesindeki hesabını kapatacak..

Seda Sayan Twitter hesabını kapatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Jandarma Reşat

Seda Sayan - Jandarma Reşat

Kolay kolay bir daha Ele geçmez bu fırsat Susamıştık yalana Anlat aslanım anlat Herkes aynı kafada Yabancı yok arada Biz bizeyiz burada Rahat ol koçum rahat Doldur Jandarma Reşat Boşalt Jandarma Reşat Susamıştık yalana Anlat aslanım anlat Sırtını dön güneşe Devam eyle ateşe Balonları peşpeşe Patlat aslanım patlat Söz : Ahmet Kansız Müzik : Bayram Şenpınar
  3. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  4. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  5. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri

Sayfayı Paylaş