gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Seda Sayan'ın eşleri

Konu, 'Magazin' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

gökhan şükür seda sayan mahsun kırmızıgül seda sayanın eşleri sayan kocaları sayanın kocaları ya hanmlar bu kadında türkücü ve futbolcu takıntısı var..yok bidaha evlenmesin bu yoksa türkiyede erkek kalmayacak hahaha

Seda Sayan’ın ilk evlendiği kişi Rıdvan Kılıçtı.

İlk evliliğinden sonra Mahsun Kırmızıgül ile 3 yıl süren bir beraberlik yaşadı. İmam Nikahı ile evlendiler ama uzun sürmedi ayrıldılar.

Sayan daha sonra Beşiktaşlı Sinan Engin ile evlendi ve bir erkek çocuk sahibi oldu. Ama bu evlilik de boşanmayla bitti.

Seda Sayan’ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık’a evlenme teklif ettiği bir birliktelik. 25 Ağustos 1998′de nikah kıyarlar. En ilginç eviliklerinden biri. Bir kurye şirkesinde çalışan soner bir gün seda Sayan’ın kırmızı arabasının yanında durur. 3 dakika sonra Seda evlenme teklif eder:) ilginç

2000 yılında iş adamı Tuncay Kıratlı ile evlendi ama çok kısa sürdü

Sayan'ın ünlü futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile evliliği de kısa sürdü.

Seda Sayan ve Onur Şan 2 yıllık evliliklerini karşılıklı anlaşma ile bitirdiler. Boşanma gerekçesi olarak şiddetli geçimsizliği gösterdiler.

ve en son kocası olan nihat doğanlada boşandılar.bakalım daha kimlerle evlencek..

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ohhhh canima degsinnnhahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Engin, ilk eşiydi sanırsam ya, oğlunun babası. Mahsun Kırmızıgül'den önceydi kesin ama ilkmiydi orda şüpheliyim :D Ayrıca Nihat Doğan'la resmen evli değildi ki :D Yada benim mi magazinden haberim yok bilmiyorum ama bildiğim şey Seda Sayan'ın çok evlilik geçirmesi :)

Ne diyelim, ALLAH yüreğine göre versin :)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de bilmiyorum Nihat doğan'a bi de son eşi demiş ilginç bir cahil kalmışız bebeğim. :ıslık:

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

valla canım benm bende magazinin yalancısıyım:)

7. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    :ıslık::ıslık:daha ne kocalar eskitir seda bu

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    futbol takımı kurcak bu kadın hahaha

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Geçen gün magazin programında yeni sevgilisini gördüm yakında Seda'dan bir evlilik haberi gelirse valla hiç şaşırmam:)

11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    hay maaşallah yaaa benim kocamı da kapacak diye ödüm kopuyo hahaha ya bu arada sıra yanlış olmuş en son onur şan ile ilişkisi oldu ondan önce nihat doğadı hahaha:fear:

12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bi dk bişi daha sorcam bunun bi dişlek kendine benzeyen bi oğlu varya cips reklamında filan beraber oynadı annesiyle o kimden :m.c:

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha 8 koca hey maşşalaahhhh :)

14. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
  15. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sinan Engin 2.kocasıydı Mahsun Kırmızıgül'den önceydi...En sonda Onur Şan'dı diye biliyorum ben :D:D

Seda Sayan'ın eşleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın programı izlemede

Seda Sayan'ın programı izlemede

seda sayan bugünkü programi seda sayan bugünkü programı sayanın programı sayanın AGB KONUYA EL ATTI AGB, İKİ PROGRAMIN REYTİNGLERİNE 'ŞÜPHE' İNCELEMESİ BAŞLATTI! TV reyting ölçüm şirkeri AGB, Star ve Kanal D'de yayınlanan iki programın reytinglerini dikat çekici buldu ve incele başlattı. Bu programlar Kanal D'de yayınlanan Sabah Sabah Seda Sayan ve Star'da yayınlanan Mega Magazin... AGB...
  2. Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

seda sayan mesut yar seda sayan mesut yar programı Arkadaşlar bilindiği üzere Seda Hanım ülkemize Hollanda da üretilen bir zayıflama ürünü getirdi. Bütün bayanlar Seda Hanıma güvenmekte peki bu güven boşamı çıkacak yoksa bu ürün ile dahada mı artacak ? Ürünü ben bir siteden inceledim Reklam gibi olmasın ama bilmek öğrenmek isteyen var ise buradan araştırabilir. www.elmakromzayiflama.com merak...
  3. Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Bakalım ünlü sanatç Seda Sayan'ın eşine yaptığı yılbaşı süprizi neymiş :tik: ÜNLÜ SANATÇI SEDA SAYAN EŞİ ONUR ŞAN'A YILBAŞI SÜRPRİZİ YAPTI. SEDA Sayan, genç eşi Onur Şan’a gözü gibi bakıyor. Sayan, her fırsatta ne kadar çok sevdiğini söylediği eşinin yeni yıl hediyesi için kesenin ağzını açtı. Şan’ın rahatı için hiç bir masraftan kaçınmayan ünlü sanatçı 100 bin liraya 2010 model...
  4. Seda Sayan'dan Lamborghini Açıklaması!

Seda Sayan'dan Lamborghini Açıklaması!

seda sayanın oğlunun yeni arabası Seda sayan, oğulcan engin, oğluna alınan yeni araba. Lamborghini hediyesi hakkında detaylı bilgi alalım. Seda Sayan geçen haftalarda oğlu Oğulcan Engin'e Lamborghini markalı bir araba almıştı melekler. Bugünlerde ise "oğluma istediği her şeyi alırım" açıklamasını yapmış. Seda Sayan, genç yaşta 600 bin liralık otomobil kullanmaya başlayan...
  5. Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

seda sayan şarkıları programı şarkıları resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar seda Sayan http://www.meleklermekani.com/magazin/194382-seda-sayan-beyaz-tv-onursal-baskani-oldu.html haberini Daha önceki yazımızda yayınlamıştık melekler :) Seda Sayan Beyaz tvdeki ilk programında rahatsızlandı ve sevenlerini korkuttu. Demet Akalın’ın konuk olduğu canlı yayın...

Sayfayı Paylaş