gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seda sayan makyajsız, resmi, foto, görüntüsü, hali, yeni, 2011, son resimleri burada arkadaşlar

Seda Sayan'ı makyajsız görmüştük ama 2011 yılında ki yani bu son resmini görmemiştik Melek'ler. Makyajın insanı bambaşka biri yaptığını bilirdim ama bu kadar da farklılık şaşırtıcı doğrusu:) Sizce de öyle değil mi Melek'ler? :)

Seda Sayan, önceki akşam Etiler’deki CookShop’ta arkadaşlarıyla buluştu.

SEDA SAYAN ŞAŞIRTTI

Hayli neşeli olduğu gözlenen ve mekânı kahkahalarıyla inleten sanatçı, çıkışta ise muhabirleri görünce tedirgin oldu. Makyajsız görüntülenmek istemeyen Sayan, soruları yanıtsız bırakıp apar topar aracına binerek oradan uzaklaştı.

sinemtugra bunu beğendi.
  2. sinemtugra

sinemtugra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    250
    Ödül Puanları:
    0
    ögggg bu ne yaa...ahh makyaj ahhh :D:D

3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ewrim geçirmiş bu ne ya
    yanındaki arkadaşları korkmadan nasıl geziyor acaba hahaha

4. daltonlar

daltonlar Forum Okuru

ıııııyyyyyy.... gerçekten mide bulandırıcı... ünlülerin çoğu böyle işte.. yüzlerini makyajla kapatsalarda altındaki canavarı bi biz biliriz.... makyajlı süs bebekleri...:) doğallığınızı kaybetmişsiniz artık geri dönmeye çalışsanızda dönemezsiniz... siz ancak zorla güzellik peşindesiniz... ki zorla güzellikte ancak kuaförde olur...

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu uyurkende makyaj yapsın bu ne hal makyajlı haliyle 18 lik gibi görünüyor bu haliyle zombi filminden fırlamış gibi seda sayana yakışan bir kare diğil kötü :S

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aslında cesaretinden dolayı onu kutluyorum cünkü yemek yediği mekandada bir sürü insan var sanki halktan kimse görmedi onu böyle fotoları cekilse ne olacak

Seda Sayanın makyajsız yeni görüntüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan Şaka Yapmış

Seda Sayan Şaka Yapmış

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAMİLEYİM AÇIKLAMASINDA BULUNAN SEDA SAYAN ŞAKA OLDUĞUNU AÇIKLADI.. Seda Sayan,önceki gün evliliğinin birinci yılını kutlamak için eşi Onur Şan ile gitttiği Uludağ'da 'Hamile misiniz?' sorusuna şu yanıtı vermişti: Evet hamileyim, Adını kız olursa Seda Naz,erkek olursa Yiğit Onur koyacağız.'Seda sayan dün bunun espiri olduğunu söyledi ve'Bana sürekli bu soruyu...
  3. Seda Sayan--Aşk'la (2009)

Seda Sayan--Aşk'la (2009)

1. Unut 2. Asi Sevda 3. Aklın Varsa 4. Anlamazdın 5. Hediye 6. Şahaneyim 7. Boşvere Boşvere 8. En Güzel Rüya 9. Bu Gidişin Sırasımıydı 10. Gül Bebeğim 11. Geçen Sene 12. Çok Derdim Var 13. Olmazındayım
  4. Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

Seda Sayan kendine yeni bir kanal arıyor

seda sayan, programı, yeni albümü, show tv de program yapan ünlü yeni bir kanal arayışı içersinde. Seda Sayan, mizik şirketinin ve program yaptığı kanalın arasında kalmış Melek'ler. Avrupa Müzik ile Show TV'nin arasında bir süredir devam eden gerginliğin faturası Seda Sayan'a çıktı. Show TV'de sabah programı yapan Seda Sayan'ın geçen günlerde programında Avrupa Müzik'ten piyasaya...
  5. Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor

seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni bir aşk olduğuna dair söylentiler var melekler...Bakalım bu aşk gerçekmi yoksa magazinin uydurmasımı görücez... Seda Sayan ve Doğuş! Magazin dünyasına bomba gibi düşecek bir ilişki haberi! Düet için sık sık bir araya gelen ikilinin arasında...

Sayfayı Paylaş