gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

oğulcan engin gizem karaca gizem karaca sevgilisi oğulcan seda sayan, oğulcan engin, gizem karaca, miss turkey 2.si, miss turkey, ilgili bilgiler burada

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca’ya gönlünü kaptırmış.İkilinin evlenmeyi düşündükleri bile konuşuluyormuş melekler.

Karaca’yı çok beğenen Oğulcan, durumu annesine anlattı ve “Onunla evlenmek istiyorum” dedi. Hatta Sayan’ın annesi Ayşe Gürsaçar bile torununun gelin adayını onayladı. İddiaya göre Seda Sayan, iki hafta önce programına konuk ettiği Gizem Karaca’ya “Seni oğluma almak isterim” dedi. Ancak Karaca, erkek arkadaşı olduğunu belirtip teklifi kibarca reddetti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oğulcan futbolcu zaten ya hadi bakalım :D :D

sinemtugra bunu beğendi.
  3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın OĞLU KARAKOLLUK OLDU!

Seda Sayan'ın OĞLU KARAKOLLUK OLDU!

seda sayanın oğlunun arabası seda sayanın oğluna aldığı araba oğlunun babası kim fotoğrafları babası Maşallah seda sayanın paralarının nerelere gitiği belli oldu oğlunun yaşına bakın bide arabasına:D Oğulcan, anne-babasına hız yapmayacağına, trafikte kavga etmeyeceğine, alkollü araba kullanmayacağına dair söz vermişti.,ama... Seda Sayan ile Sinan Engin oğulları Oğulcan’a (19) doğum...
  2. Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S
  3. İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim...
  4. Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı.....

Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı.....

Seda Sayan Haberi Seda Sayan Sevgilisi Erkan Çelik Bir süra önce başlayan Seda Sayan-Erkan Çelik aşkı merak ediyorum bakalım ne kadar sürecek...:) Ben pek ümitli değlim bu aşktan..Be kardeşim zaten herkes biliyo sevgili olduğunuzu kimden saklıyorsunuz...Çık adam gibi ben seviyorum de o zaman :D:D Bide en güvenilir kadını secilmiş Seda Sayan...İşte Sedaya takıl hayatını yaia reklamını yap...
  5. Seda Sayan'ın Oğlu Ve Hülya Koçyiğit'in Torunu İşte Böyle Yakalandılar....

Seda Sayan'ın Oğlu Ve Hülya Koçyiğit'in Torunu İşte Böyle Yakalandılar....

Oğulcan Engin Ve Aslışah Alkoçla Oğulcan Engin Aşkı Kim Seda Sayan'ın Oğlu Oğulcan Engin'in aşk kaçamakları bitmiyor...Annesi gibi rekor kırmayı düşünüyor sanrım :D:D Seda Sayan'ın Oğlu Oğulcan Engin ve Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar arkadaşız demelerine rağmen işte böyle yakalandılar...Paparazzilerden kaçış yok bence itiraf edin kurtulun :D:D 'Arkadaşız' Dediler...

Sayfayı Paylaş