gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı.....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan Haberi Seda Sayan Sevgilisi Erkan Çelik

Bir süra önce başlayan Seda Sayan-Erkan Çelik aşkı merak ediyorum bakalım ne kadar sürecek...:) Ben pek ümitli değlim bu aşktan..Be kardeşim zaten herkes biliyo sevgili olduğunuzu kimden saklıyorsunuz...Çık adam gibi ben seviyorum de o zaman :D:D Bide en güvenilir kadını secilmiş Seda Sayan...İşte Sedaya takıl hayatını yaia reklamını yap ...Bu kadar basit...Daha düne kadar tanınmayan adam meşhur oldu yahuu....

Basın Geldi Çelik Gitti

Seda Sayan önceki gece, sevgilisi olduğu iddia edilen Erkan Çelik ile görüntülenince morali fena bozuldu.

Seda Sayan önceki gece, sevgilisi olduğu iddia edilen Erkan Çelik ile Etiler Cookshop'daydı. Kalabalık bir arkadaş grubunun eşlik ettiği ikili, birbirlerinden uzakta oturmayı tercih etti. Gazetecilerin fotoğraflarını çektiğini fark eden Sayan'ın morali bozuldu ve yan yana görüntü vermemek için Çelik'i mekandan gönderdi.

Seda Sayan'ın Sevgilisi Erkan Çelik Basını Görünce Kaçtı..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın programı izlemede

Seda Sayan'ın programı izlemede

seda sayan bugünkü programi seda sayan bugünkü programı sayanın programı sayanın AGB KONUYA EL ATTI AGB, İKİ PROGRAMIN REYTİNGLERİNE 'ŞÜPHE' İNCELEMESİ BAŞLATTI! TV reyting ölçüm şirkeri AGB, Star ve Kanal D'de yayınlanan iki programın reytinglerini dikat çekici buldu ve incele başlattı. Bu programlar Kanal D'de yayınlanan Sabah Sabah Seda Sayan ve Star'da yayınlanan Mega Magazin... AGB...
  2. Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

seda sayan mesut yar seda sayan mesut yar programı Arkadaşlar bilindiği üzere Seda Hanım ülkemize Hollanda da üretilen bir zayıflama ürünü getirdi. Bütün bayanlar Seda Hanıma güvenmekte peki bu güven boşamı çıkacak yoksa bu ürün ile dahada mı artacak ? Ürünü ben bir siteden inceledim Reklam gibi olmasın ama bilmek öğrenmek isteyen var ise buradan araştırabilir. www.elmakromzayiflama.com merak...
  3. Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

oğulcan engin gizem karaca gizem karaca sevgilisi oğulcan seda sayan, oğulcan engin, gizem karaca, miss turkey 2.si, miss turkey, ilgili bilgiler burada Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca’ya gönlünü kaptırmış.İkilinin evlenmeyi düşündükleri bile konuşuluyormuş melekler. Karaca’yı çok beğenen Oğulcan, durumu annesine anlattı ve “Onunla...
  4. Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S
  5. İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim...

Sayfayı Paylaş