gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

seda sayanın yeni programı, seda sayan kanal d, kanal d seda sayan
    Sevgili melekler, Kanal D'nin eski bombası Seda Sayan yeniden kanalına geri dönüyor. 23 Aralşık Pazartesi başlayacak olan yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin” canlı olarak yayınlanacak. İşte detaylar...

seda-sayan.jpeg

Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın programı izlemede

Seda Sayan'ın programı izlemede

seda sayan bugünkü programi seda sayan bugünkü programı sayanın programı sayanın AGB KONUYA EL ATTI AGB, İKİ PROGRAMIN REYTİNGLERİNE 'ŞÜPHE' İNCELEMESİ BAŞLATTI! TV reyting ölçüm şirkeri AGB, Star ve Kanal D'de yayınlanan iki programın reytinglerini dikat çekici buldu ve incele başlattı. Bu programlar Kanal D'de yayınlanan Sabah Sabah Seda Sayan ve Star'da yayınlanan Mega Magazin... AGB...
  2. Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

seda sayan mesut yar seda sayan mesut yar programı Arkadaşlar bilindiği üzere Seda Hanım ülkemize Hollanda da üretilen bir zayıflama ürünü getirdi. Bütün bayanlar Seda Hanıma güvenmekte peki bu güven boşamı çıkacak yoksa bu ürün ile dahada mı artacak ? Ürünü ben bir siteden inceledim Reklam gibi olmasın ama bilmek öğrenmek isteyen var ise buradan araştırabilir. www.elmakromzayiflama.com merak...
  3. Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

seda sayan şarkıları programı şarkıları resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar seda Sayan http://www.meleklermekani.com/magazin/194382-seda-sayan-beyaz-tv-onursal-baskani-oldu.html haberini Daha önceki yazımızda yayınlamıştık melekler :) Seda Sayan Beyaz tvdeki ilk programında rahatsızlandı ve sevenlerini korkuttu. Demet Akalın’ın konuk olduğu canlı yayın...
  4. Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S
  5. İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim...

Sayfayı Paylaş