gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim merak ettim uzun zamandır ekranlarda da göremiyoruz acaba yeni sevgilisi mi izin vermiyor:S

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi kim bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

oğulcan engin gizem karaca gizem karaca sevgilisi oğulcan seda sayan, oğulcan engin, gizem karaca, miss turkey 2.si, miss turkey, ilgili bilgiler burada Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca’ya gönlünü kaptırmış.İkilinin evlenmeyi düşündükleri bile konuşuluyormuş melekler. Karaca’yı çok beğenen Oğulcan, durumu annesine anlattı ve “Onunla...
  2. Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

alişanın sevgilisi kim, seda öner kimdir, resimleri Bugün sabah televizyonda Saba Tümer'in proğramını seyrederken Alişan'ın yanında sarışın afet-u devran bi hanım gördüm. Meğerse Alişan'ın sevgilisiymiş arkadaşlarım. Hatta proğramda Alişan'a Saba Tümer " Yahu bu kız senden uzun " vs dediğinde Alişan, biraz bozuldu gibi :D:D Ben bu işin aslında çok uzun süreceğine inanmıyorum. Zira...
  3. İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

İşte Seda Sayan'ın Yeni Sevgilisi...Erken Çelik...

Seda Sayan Haberleri Seda Sayan Yeni Sevgilisi Seda Sayan'ın bi yerden sonra sevgililerini evlendiği kişileri saymayı bıraktım. Çünkü artık yetişemiyorum bu kadına hahaha Maaşallah gömlek gibi sevgili değiştiriyor...En son söylediği bir sözü hatırlıyorum da oğlum izin vermiyor sevgiliye demişti benim sevgilim oğlum oğulcan artık demişti ama demek duramadı dürttü yine bişeyler...Ne diyelim...
  4. Miraç Kandilinde Kimler Affedilmeyecek bilen var mı

Miraç Kandilinde Kimler Affedilmeyecek bilen var mı

Merhaba arkadaşlar diyorlar ki Miraç Kandilinde Affedilmeyecek olaNLAR var mış bende merak ettim bu doğrumu ve ACABA Miraç Kandilinde Kimler Affedilmeyecek biliyorsanız lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş