gebe
  1. sibel_güngör

sibel_güngör Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında sibel_güngör tarafından paylaşıldı.

seda sayan mesut yar seda sayan mesut yar programı Arkadaşlar bilindiği üzere Seda Hanım ülkemize Hollanda da üretilen bir zayıflama ürünü getirdi. Bütün bayanlar Seda Hanıma güvenmekte peki bu güven boşamı çıkacak yoksa bu ürün ile dahada mı artacak ? Ürünü ben bir siteden inceledim Reklam gibi olmasın ama bilmek öğrenmek isteyen var ise buradan araştırabilir. www.elmakromzayiflama.com merak ettiğim bu ürün hakkında hiç olumsuz bir yorum bulamadım hiçbiryerde bu beni etkiledi almayı düşünüyorum fakat sizin yorumlarınızda bekliyorum bu ürün sizce güvenilirmi ? Alıp kullanmalımıyım yada kullanan arkadaşlar var ise yorumlarınızı vede görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese Teşekkür Ediyorum.

Son düzenleme: 5 Mart 2009
Seda Sayan'ın Zayıflama Ürünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan'ın programı izlemede

Seda Sayan'ın programı izlemede

seda sayan bugünkü programi seda sayan bugünkü programı sayanın programı sayanın AGB KONUYA EL ATTI AGB, İKİ PROGRAMIN REYTİNGLERİNE 'ŞÜPHE' İNCELEMESİ BAŞLATTI! TV reyting ölçüm şirkeri AGB, Star ve Kanal D'de yayınlanan iki programın reytinglerini dikat çekici buldu ve incele başlattı. Bu programlar Kanal D'de yayınlanan Sabah Sabah Seda Sayan ve Star'da yayınlanan Mega Magazin... AGB...
  2. Seda Sayan'dan Lamborghini Açıklaması!

Seda Sayan'dan Lamborghini Açıklaması!

seda sayanın oğlunun yeni arabası Seda sayan, oğulcan engin, oğluna alınan yeni araba. Lamborghini hediyesi hakkında detaylı bilgi alalım. Seda Sayan geçen haftalarda oğlu Oğulcan Engin'e Lamborghini markalı bir araba almıştı melekler. Bugünlerde ise "oğluma istediği her şeyi alırım" açıklamasını yapmış. Seda Sayan, genç yaşta 600 bin liralık otomobil kullanmaya başlayan...
  3. Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

Seda Sayan'ın Oğlunun Sevgilisi

oğulcan engin gizem karaca gizem karaca sevgilisi oğulcan seda sayan, oğulcan engin, gizem karaca, miss turkey 2.si, miss turkey, ilgili bilgiler burada Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Gizem Karaca’ya gönlünü kaptırmış.İkilinin evlenmeyi düşündükleri bile konuşuluyormuş melekler. Karaca’yı çok beğenen Oğulcan, durumu annesine anlattı ve “Onunla...
  4. Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

Seda Sayan'ın Tansiyonu Yükseldi

seda sayan şarkıları programı şarkıları resimleri haberleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar seda Sayan http://www.meleklermekani.com/magazin/194382-seda-sayan-beyaz-tv-onursal-baskani-oldu.html haberini Daha önceki yazımızda yayınlamıştık melekler :) Seda Sayan Beyaz tvdeki ilk programında rahatsızlandı ve sevenlerini korkuttu. Demet Akalın’ın konuk olduğu canlı yayın...
  5. Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

Seda Sayan'dan şok açıklamalar!

seda sayan nihat doğan oğulcan sinan engin mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses seda sayan hayat hikayesi şok açıklamalar burada arkadaşlar. Seda Sayan katıldığı bir programda hayatı ve hayatına giren sevgililleri hakkında, bu güne dek hiç bir yerde görmediğiniz duymadığınız şok açıklamalar yaptı. Seda Sayan Nihat Doğan hakkında da konuştu. Mahsun Kırmızıgül'ün filmleri hakkında da konuştu ve...

Sayfayı Paylaş