gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

seda şimdiden teşekkür ederim

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

merhaba handanca bana genel ve ilişki olarak bakablirmisin. bu yıl gireceğim bir sınav var onu ve de aşk hayatımda neler olacak benm burcum yengeç sevdiğim çocuğun burcu emin deiğilim ama kova veya balık bu burçlardan birisi. benimle bir daha konuşmak istemediğini söyledi acaba yine görüşebilcekmiyim genel ve ilişki olrak bakarsanız svenirim şimdiden çok ama çok teşekkür ederim.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Tarot açılımları bir süre yapılmayacak.. bilginize....

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim en kısa zamanda geldiğinizde bakarsanız sevnirim

seda şimdiden teşekkür ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Teşekkür Ederim

Gülben Ergen - Teşekkür Ederim

Kimdin Neydin bilmem Ve bir gün Geldin aniden Sevdim düşünmeden Ama bir şeyden eminim halen Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yaşattığın için sevgilim Çok teşekkür ederim Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yakıştığın için sevgilim Çok teşekkür ederim
  2. Sezen Aksu - Teşekkür Ederim

Sezen Aksu - Teşekkür Ederim

oyuncak bebekleri sevmedim çok evcilik oynamayı alkışı sevdim,bıçak sırtlarında dolanmayı tehlikeli sularda seyredip,kupa yelken geçici emniyetlere ulaşmayı, kadınları,erkekleri,romanları hele baş kaldıranları acılarım oldu herkes gibi elbet herkese kısmet olmayan sevinçlerim, unutulmayıda göze aldım evet hayat sana teşekkür ederim...
  3. teşekkür ederim gifleri

teşekkür ederim gifleri

teşekkür ederim gifleri semazen gifleri hareketli semazen hareketli teşekkür ederim alkış
  4. Şimdiden Teşekkürler Handan.. =)

Şimdiden Teşekkürler Handan.. =)

Mrb Handan bende özel hayatımla ilgili bakmanı rica ediyorum,bakarsan sevinirm yoksa canın sağolsun:)!! 3 7 8
  5. Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Merhaba Melek'lerim bildiğiniz üzere bir süredir bacağım kırıktı ve doktora gittiğimde liflerin de zedelenmiş olduğu teşhisi konumuştu. Şu sıralar doktor ve ev arasında mekik dokudum diyebilirim. Başınızı çok ağrıttım özellikle birkaç kişinin. Her şey yolunda diyemeyeceğim ama buna da şükür. Bazı zamanlar yoruluğum oldu çok yorulduğum, yürüyememenin ne demek olduğunu tam anlamıyla anladım ama...

Sayfayı Paylaş