gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sedat abi msn smilesleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sedat abi msn smilesleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sedat abi

sedat abi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Msn için Smiles ve Harfler

Msn için Smiles ve Harfler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ünü Dünyayı Aşan Sedat Abiden Meleklere 5 puan

Ünü Dünyayı Aşan Sedat Abiden Meleklere 5 puan

Uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen, Türkiye'ni medar-ı iftaharı güzel insan, Rap ve Undergraund müziğin Türkiye ayağı :), Çarpmada yutan eleman SEDAT ABİ Sitemiz için şunları söyledi. -Volla ben bu sitte gibbi görmemişem, yanni mikemmeldir, hoştir. E bende hoşam, Gülerek poz veriyem belkim bi melekte biye düşer. Bean heppiniza kurban olaram teşkür edirem. De hadi bıya :D:D :D:D...
  4. sedat abi hiç bir şeyden eksik kalmıyor yaaa(:(:(:(

sedat abi hiç bir şeyden eksik kalmıyor yaaa(:(:(:(

5. "sedat Abi" Çok Komik Mutlaka Okuyun :)

"sedat Abi" Çok Komik Mutlaka Okuyun :)

>>Arkadaşlarla yemek yiyecektik. Lokantaya gittiğimde henüz kimse yoktu. > Bir süre sonra kalabalık bir grup halinde geldiler. Öpme faslında o sırada > sipariş > almak üzere bekleyen garsonu da öpmüştüm! Tabii kahkaha tufanı kopmuştu. > İşte o > an benim bittiğim andır Sedat Abi. >> >> >> >>Gece otobüsle İstanbul'dan İzmir'e gidiyordum. Yanımda...

Sayfayı Paylaş