gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sedat Peker ne zaman tahliye olacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sedat peker hapisten ne zaman çıkacak sedat peker ne zaman tahliye olacak çıkacak tahliye 2012 cikiyor sedat peker ne zaman tahliye olacak, yani ne zaman hapisten çıkacak ? bigisi olan bir kişi bana yardımcı olabilir mi lütfen ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Mehhabalar değerli misafirimiz, Sedat Peker'in aldığı ceza ve hapishaneden ne zaman çıkıp tahliye olacağı bilgisi aşağıda verilmşitir. İyi günler dileriz.

12 Mart 2005 tarihinde İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Kelebek Operasyonu ile tutuklanmış ve İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava 31 Ocak 2007 tarihinde karara bağlanarak 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır.

Sedat Peker ayrıca örgüt kurmak, tehdit, iş yeri kurşunlama, yaralama, hürriyeti tehdit, yağma ve sahte kimlik kullanma iddiasıyla İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmaktadır.

Ergenekon davasında silahlı terör örgütüne üye olma suçuyla yargılanmaktadır.

Sedat Peker Ne Zaman Tahliye Olacak
    5 yıldır cezaevinde bulunan Sedat Peker, İnfaz Yasası gereğince 2012 yılında tahliye olacak.

ßeLeN bunu beğendi.
  3. AkYaZıLı_54

AkYaZıLı_54 Forum Okuru

herkes onu bekliyor...!!

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

insallah en kısa zamanda cıkarsın REİS

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hele bir sular durulsun işte siz reis i o zaman gorun

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bekliyoruz abi bekliyoruz....

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yani ne zaman 2012 nin hangi ayı sabırsızllıkla bekliyorum Reisimi..Çok Seviyorum o Adamı Birisi Yardım Etsin ?????

8. akyazılı_54

akyazılı_54 Forum Okuru

akyazı seni bekliyor gel artık be reis kendini özletme bu sakaryaya

9. bFb23

bFb23 Forum Okuru

Reis Haziranda Çıkacak Diye Biliyoruz Doğrumu .. Kesin Bir Bilgisi Olan Yokmu ..

10. arsinli akrep

arsinli akrep Forum Okuru

KOCA REİS yeter artık hasrettin sensiz türkiye türklükten cıkıyor artık dava türk davasından kürt sorununa döndü reisim taliheni bekliyoruz reisim allah seni türklerin ve bizlerin başından eksik etmesin REİSİM

Asena_Sule bunu beğendi.
  11. İşBaRa ALp

İşBaRa ALp Forum Okuru

Amin kardeşim inşallah haziran diyorlardı çıktımı acaba bilgisi olan varmı

12. Militan

Militan Forum Okuru

Reis Gururumuzsun Bekliyoruz....

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu qünLer cabuk qecer reis insaLLah hemen cıkarsın

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sedat peker

5 aralık 2012 de çıkıyor

Sedat Peker ne zaman tahliye olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Arkadaşlar ben KPSS sınawına girdim sonuçları bi süre önce açıklandı.. Ama yerleştirmelerin ne zaman yapılacağını ve puanımın hangi mesleklere yettiğine nerden bakacağımı bilmiyorum lütfen bilginiz varsa öğrenmek istiyorum..
  2. Sedat Peker sözleri

Sedat Peker sözleri

sedat peker sözleri sedat pekerin sözleri peker sözler Sedat pekerin taş gibi ağır söylediği anlamlı gelebilecek sözleri hiç duydunuz mu ? Bakalım içlerinden size uygun yada " evet sedat pekerin bu sözleri cümleleri cuk oturmuş " diyebileceğiniz çıkacak mı melişler :D:D İŞTE SEDAT SÖZLERİ Bir mafya babası olarak Türkçülük hareketine bu kadar hizmet edebildim.Acaba sizler o soylu...
  3. Ne zaman emekli olurum ? Olacağım ?

Ne zaman emekli olurum ? Olacağım ?

Ne zaman emekli olacağım / olabilirim / olurum gibi sorularınızı bu başlık altından mümkün mertebe cevaplandırmak istiyoruz değerli SGK misafirleri ve kullanıcıları. Yapmanız gereken şey, aşağıdaki örneğe uygun olarak bizlere bu konu altından yazmanız şeklinde olacaktır. ÖRNEĞİN: Sitemize yazan sevgili Ali OVACIKLI aşağıdaki şekilde sorusunu sormuştur. ” 31.10.1971 doğum tarihim...
  4. sömestr tatili ne zaman olacak ?

sömestr tatili ne zaman olacak ?

Arkadaşlar 2013 sömestr tatili tarihi ne zaman ? Şubat ayındadır ama tam tarih istiyorum lütfen.:)
  5. Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracımla sonunda papaz olduk ve dava açtım.Bir türlü tahliye etmiyor evi.Şimdi dava da açtığıma göre acaba ne zaman tahliye edebilir?Prosedür nasıl ?

Sayfayı Paylaş