Sedat Peker sözleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sedat Peker sözleri
sedat peker sözleri sedat pekerin sözleri peker sözler
Sedat pekerin taş gibi ağır söylediği anlamlı gelebilecek sözleri hiç duydunuz mu ? Bakalım içlerinden size uygun yada " evet sedat pekerin bu sözleri cümleleri cuk oturmuş " diyebileceğiniz çıkacak mı melişler :D:D

İŞTE SEDAT SÖZLERİ
14dc29ef86f19a.jpg

Bir mafya babası olarak Türkçülük hareketine bu kadar hizmet edebildim.Acaba sizler o soylu ûnvanlarınızla ne kadar hizmet edip ne kadar bedel ödediniz?

BU ULKENIN PARASINI YANİ FİNANSI TÜRKLERDE OLMALI BU ULKENIN SOKAKLARINDA HUZUR OLMALI ANCAK BU ŞARTLARDA BU DEVLETİN BİZİM OLDUĞUNU SOYLEYEBİLİRİZ

BİR ÜLKENİN SAHİBİ OLABİLMEK GÜNLÜK GAZETELERİN ÜZERİNE ( TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR ) DİYE YAZARAK MALESEF OLMUYOR

İNSANLARIN ÖZGÜRCE KONUSAMADIĞI NEREDEYSE TÜRK OLMANIN SUÇ SAYILACAĞI BİR ATMOSFERDE TABİKİ CEZAEVİNDE OLMAYI KENDİME BİR ŞEREF KABUL EDERİM

ÇOCUKKEN MELTEM RÜZGARI VE LATİN MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE BİR HAMAĞIN ÜZERİDE AĞIZLIKLA SOĞUK BİR İÇEÇEK İÇMEYİ HAYAL EDERDİM FAKAT MELTEM RÜZGARLARINI HAYAL EDERKEN HAYAT BİZE DEVAMLI FIRTINA GİBİ ESTİ BENDE BÜTÜN HAYALLERİMİ KASIRGAYA FIRTINAYA GORE AYARLADIM

YALAN ÇOK ÇABUK HERKEZE ULAŞIR DOĞRU İSE YAVAS AMA TAM ZAMANINDA YETİŞİR

Cehennemde Zebanileri Beklerkende Gülecegim Agladıgımı Göremiyceksiniz Gülüşümün Tadını Çıkarın

Hayata Korkusuzca Bakanlar, Ölümdende Korkmazlar

Dogrularin Gözle Görülmeyen Ordulari vardir

Affetmek Büyüklük, Unutmak Alçakliktir

Bu Vatan Neredeyse Sözde Bizim

Bu Kanunlar Sayesinde Hans'larin Hasanlardan Daha Kiymetli Oldugunu Ögreniyoruz..
Devlet bi okyanus ise ben bir damla suyum …

Bir mafya babası olarak Türkçülük hareketine bu kadar hizmet edebildim.Acaba sizler o soylu ûnvanlarınızla ne kadar hizmet edip ne kadar bedel ödediniz?
çok güzell anlatmış

Geri