gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Sedef avcı, yeni dizisini anlattı..

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

yaprak dökümü sedef saç modeli sedef avcı yeni dizisi yaprak dökümü sedefin saç modeli avcının yeni dizisi avci dizi

Şirin bi kız rollerinin hakkını veriyor hele menekşe'yle halil dizisi harikaydı:)

MANKENLİKTEN OYUNCULUĞA GEÇEN SEDEF AVCI, KARİYERİNİN EN PARLAK GÜNLERİNİ YAŞIYOR. DİZİDE EZEL’İN PEŞİNDEN KOŞAN BAHAR’I OYNUYOR AMA, EN BEĞENDİĞİ KARAKTER BAŞKA.

Halil’in Menekşe’siydi. Şimdi de Ezel’in Bahar’ı. Gerçek hayatta ise Yaprak Dökümü’nde Cem’i oynayan Kıvanç Kasabalı ile evli. Sedef Avcı ile 19 yaşında başladığı kariyerini, başrolleri Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay ve kendisinin paylaştığı Ezel dizisini konuştuk. Ona göre Ezel, gerçek hayatta da bu tür hikâyeler çok olduğu için reyting rekorları kırıyor. Yani herkes aldatıyor, aldatılıyor; bilerek ya da bilmeyerek birileri tarafından satılıyor. Diziye gelirsek; Sedef Avcı’nın söylediğine göre, her şey Bahar ile başladı ve onunla bitecek. Çünkü o, aslında bütün hikâyenin ve ihanetlerin tek nedeni.

- Ezel dizisi için hazırlıklar ne zaman başladı?
    Proje bana bir yıl önce geldi. Aslında o zaman gerçekleştirilecek bir işti, fakat geçtiğimiz yıl pek çok açıdan kısır geçti ve yapımcı firma Ezel’i bekletmek istedi. O nedenle Ezel’i bir yıl beklemek zorunda kaldım. Daha önce rol aldığım Menekşe ve Halil dizisinde de aynı yapımcıyla çalışmıştım. Ben onlara
    güvendim, onlar da bana.

- Ezel’i beklerken neler yaptınız?
    Aslında sabırsızlıkla geçen bir dönemdi, çünkü diğer iş tekliflerini reddediyordum. Çalışmayı çok sevdiğim için biraz zorlandım. Ama her zaman bu kadar kaliteli işler yakalayamıyorsunuz; geçiş süreci biraz zordu ama sonunda beklediğime değdi.

- Bir model, senaryoyu nasıl okur?
    Kendi adıma konuşayım; artık aşinayım ben bu işe. Bir projeyi kabul etmem için yapım şirketini, senaryoyu ve oyuncularını bilmem gerekiyor. Önceliğim ve gözettiğim ana unsurlar bunlar. Senaryo konusunda biraz hislerimle karar veriyorum. Hangisine kendimi yakın hissediyorsam ya da kariyerim için hangisinin iyi olacağını düşünüyorsam onu seçiyorum.

- Dizindeki dört başrolün üçünü mankenlik kökenli oyuncular canlandırıyor. Bu konuda ne diyeceksiniz?
    Benim için bu oyuncuların alternatifi yok. “Acaba bizim rollerimizi başka kim oynayabilirdi” sorusunu sorduğumda, bir yanıt bulamıyorum.

- Dizide en sevdiğiniz karakter hangisi?
    Kerpeten (Ali). Çünkü yeri geldiğinde bir insanı öldürecek kadar acımasızlaşıyor, ama Bahar’ın
    yanındayken, yaşamadığı tüm duygularını ortaya çıkaran bir çocuğa dönüşüyor.

- Farklı duyguları nasıl çalışıyorsunuz?
    Menekşe ve Halil dizisinde İpek Bilgin’le çalışmıştım. Onun uyguladığı bir yöntem var; Eric Morris sistemi. Bu biraz içe dönük bir çalışma şekli. Kendi yaşadıklarınızdan çıkarımlarla hazırlanıyorsunuz rolünüze. Ama kendinizle alakalı olduğu için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz.

Sedef avcı, yeni dizisini anlattı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sedef Avcı Resimleri

Sedef Avcı Resimleri

sedef avci sedef avcı resimleri avcı ayak resmi web sitesi resmi sitesi
  2. Sedef Avcı

Sedef Avcı

sedef avci sedef avcı hamilemi avcı hamile seda
  3. Sedef Avcı (Ezel dizisinin Bahar'ı)

Sedef Avcı (Ezel dizisinin Bahar'ı)

Ezel dizisinde Eyşan'ın kardeşi Bahar'ı canlandıran Sedef Avcı hakkında bilgileri ve ardından resimleri paylaşıyorum Sedef Avci Kimdir? Sedef Avcı 1978 doğumlu olup Malatyada doğmuştur. Manken ve dizi oyunculuğu yapan Sedef Avci Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Podyum dünyasının saygın isimlerinden olan Sedef Avcı güzelligiyle Miss Turkey yarışmasında 2.ci oldu...
  4. Sedef Avcı biyografi

Sedef Avcı biyografi

sedef avci sedef avcı avcı kıvanç kasabalı düğün fotoları sedef avcı biyografi, biyografisi, kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, resimleri, hakkında bilgi, sevgilisi, aşkı, evliliği, boyu, kaç boyunda, filmleri, eşi, Ünlü manken ve oyuncu Sedef Avcı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Podyum dünyasının başarılı ve saygın isimlerinden olan Sedef Avcı, duru...
  5. Ünlü Sanatçı Sedef Avcı Anne Oldu

Ünlü Sanatçı Sedef Avcı Anne Oldu

sedef avcının bebeği, sedef avcının bebeğinin cinsiyeti, sedef avcı haberleri Dizi ve sinema oyuncusu Sedef Avcı ünlü anneler furyasına katılarak bir erkek bebek sahibi oldu. Dünyaya gelen bebeklerine Can ismini veren Sedef Avcı ve eşineMelekler Mekanı.com olarak mutluluklar diler dünyaya gelen bebeklerini hayırlı ve sağlıklı bir şekil de büyütmelerini dileriz. Sabaha karşı 02.00'de...

Sayfayı Paylaş