gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seden Gurel Son Albüm 2008 “Bir Nefes”

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aykut Gürel, Costi Ionita, Keremcem, Yonca Kocadağ, Sinan Kaynakçı, Kerem Türkaydın, Sıla, Papadapoulos, J.Eriksson-A.Alvermark, Kiki Santander söz ve müzikleriyle yer aldılar. Costi Ionita, Keremcem, Aziret ve Alper D. sesleriyle “bir nefes”e birer nefes daha kattılar. Albüm kayıtları İrem Records, Dr.Studio (Romanya) ve Virus Productions stüdyolarında gerçekleştirildi. İlk klip çalışması Erhan Asan yönetmenliğinde “Show Ca La Paris” adlı şarkıya yapıldı ve bir sabahın ilk ışıklarından diğer sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü çekimler, 150 kişi özveriyle çalıştı.

Şarkımız bir olsun söyleyelim
    Karanlık yollara aydınlık verelim
    Sesimiz bir olsun haykıralım
    Görsün cümle alem bir nefes olalım…
    1.Show Ca La Paris (feat.Costi)
    2. Bir Nefes
    3. Söyle (feat.Keremcem)
    4. Zerre (feat.Aziret)
    5. Sahtekar (feat.Alper D.)
    6. Mazeret
    7. Yine Oynayalım
    8. Keyfe Keder
    9. Kaybedenler
    10. Show
    11. Umut Bitmesin

Seden Gurel Son Albüm 2008 “Bir Nefes” konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertuğ Ergin “A1″ Son Albüm 2008

Ertuğ Ergin “A1″ Son Albüm 2008

ertuğ albüm İlk albümü “Hayatım” ile büyük beğeni kazanan Ertuğ Ergin ikinci albümü “A1” ile yeniden gündemde… Hande Yener, Aşkın Nur Yengi, Emre Altuğ, Ufuk Çakır gibi Pop müziğin önemli isimleri tarafından seslendirilen şarkıların sahibi Ertuğ Ergin ikinci albümü “A1”i geçtiğimiz günlerde çıkardı. Hande Yener’in seslendirdiği “Kim Bilebilir Aşkı”, “Yola Devam” gibi birçok parçası hit...
  2. Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008

Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008

Hayranlarının “Disko kraliçesi” adını taktığı Demet Akalın, yeni albümünü çıkarmak için geri sayıma başladı. Merakla beklenen albümünü önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak olan Demet Akalın, imajını da tepeden tırnağa yeniledi. Seçtiği kostümlerden saç ve makyaj şekline kadar pek çok yeniliğe giden Akalın, bu imajın hayranlarının taktığı “Disko kraliçesi” adına daha uygun olduğunu söylüyor....
  3. Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

01. Benim O (3:22) 02. Ruhun Gemisi (ft.Ceza) (3:22) 03. Rap rap (3:21) 04. Varsa Gelsin (3:47) 05. Cikmaz Sokak (3:46) 06. Bende Kalmadi Kal (4:22) 07. Red Kit (3:15) 08. Ruzgar Olmak (3:15) 09. Bu Boyle Olmaz (ft.Fuchs) (2:53) 10. Kismet (3:49) 11. Disi Kopek (3:18) 12. Kork Bizden (ft.Ceza) (5:01) 13. Will We Ever Learn (ft. Ursula Rucker)...
  4. Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

1 Seviyorum Seni Söz & Müzik: İsmail YK 2 Eğer Söz & Müzik: Ersay Üner 3 Yalan Söz & Müzik: Sinan Akçıl 4 Alkışlıyorum Söz & Müzik: Sinan Akçıl 5 Çok İyi Gördüm Söz & Müzik: Sinan Akçıl 6 Ateşim var Külüm Yok Söz & Müzik: Recep Suat Sayın 7 Kararsızım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 8 İçime Çeke Çeke Söz & Müzik: Sinan Akçıl 9 Ölesim Geldi...
  5. Son Bir Nefes Hakkım Var Sende

Son Bir Nefes Hakkım Var Sende

Aldanarak büyütülmüş bir hevesle,yalancı renklere boyamaktansa hayatı, gerçek bir siyahlıkta kaybolmanın arefesindeyim bugün.Bunca zaman sonra anlıyorum,seni büyüten acı beni eksiltmiş. Aşk çoğaldıkça, umudum azaldı. Ve uzayıp giden çaresizlikle törpülenmiş,bir avuç gülüş kaldı elimde. Senden önce yaşananların tortusu bu. Yerleşik korkularımın oyunu. İşte bundan dolayı en başından beri hep...

Sayfayı Paylaş