gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sedir ağacı yağı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sedir ağacı hakkında bilgi sedir ağacı yağı yağı faydaları faydaları Sedir ağacı yağının faydaları ve kullanım alanları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için veriyorum [​IMG]
    Hazırlanış Biçimi :Bu esans yağı , Amerikan ve Fas ardıç sediri ağacından damıtım yolu ile elde edilir. Odunsu kokuya sahiptir.

Faydaları : Ciltte uyarıcı, canlandırıcı ve tonik etkileri vardır. Aromaterapide; kepek, incelen saçlar, egzama, yağlı ciltler ve aknenin tedavisinde kullanılır. Ayrıca stresin giderilmesinde yardımcı olur.

Kullanım Şekli : Haricen cilde masaj olarak kullanılır.

Uyarı : Dahilen kullanımı yoktur.

Sedir ağacı yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sedir Ağacı :

Sedir Ağacı :

sedir çamının özellikleri sedir çamı ağacının özellikleri ağacının çamı nedir 1050 yaşındaki Sedir Ağacı : Ahşap bahçe mobilyaları grubunda yer alan diğer bir ağaçsa sedir ağacıdır. Hava koşullarına karşı dayanıklılık özelliğine sahip olan sedir, emprenye edilmiş ( özel metotlarla fırınlarda kurutulmuş ) bir ağaçtır. Bu nedenle ölü olmasına rağmen oldukça sert olduğundan dış mekanlarda...
  2. Çay ağacı yağı

Çay ağacı yağı

çay ağacı yağının faydaları çay ağacı yağı yağı faydaları nasıl kullanılır cay agaci yagi Çay ağacı yağının faydaları saymakla bitmez diye düşünüyorum arkadaşlar o kadar çok faydası varki sizlerde birazdan vereceğim bilgilere baktığınızda eminim bana hak vereceksiniz=)Bakalım çay ağacı yağının faydaları nelermiş? Çay ağacı, Avustralya’nın kuzey doğusunda yetişen bir bitki türüdür. Bitki...
  3. Sığla Ağacı Yağı Nasıl Kullanılır ?

Sığla Ağacı Yağı Nasıl Kullanılır ?

Sığla yağı kullanımı Sığla ağacı yağı nasıl kullanılır Sığla ağacı yağı faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden sığla ağacı yağı, faydaları ve kullanımı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Anadolu, Amerika ve Çinde yetişen, 15-20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaç olan Sığla Ağacı ve bu ağaçtan elde edilen Sığla Yağı haricen ve...
  4. Okaliptüs Ağacı Yaprağı ve Yağı

Okaliptüs Ağacı Yaprağı ve Yağı

Okaliptüs nedir Okaliptüsün Faydaları nelerdir Okaliptus yararları Özellikle yediğimiz keskin naneli şekerlerde ki varlığından tanıdığımız okaliptus bitkisi, ağacı, yaprağı ve yağı hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) Okaliptüs Ağacı; mor renkte çiçekler açan, odunu sert, her zaman yeşil kalan ve boyu 80 metreyi geçebilen bir ağaçtır. Sıtma Ağacı olarak da bilinir. Tanen, acı madde,...
  5. Çay ağacı yağı ve sivilce tedavisi

Çay ağacı yağı ve sivilce tedavisi

çay ağacı yağı faydaları,çay ağacı yağı kullanan var mı,çay ağacı yağı ve sivilce tedavisi,çay ağacı yağı sivilce izlerini yok eder mi,çay ağacı yağı sivilceleri geçirir mi,çay ağacı yağı hakkında bilgiler, Sivilce problemi yaşayanlar bilirler. Bu problemi yaşayan insanların bir çoğu çözüm yolu bulmak için arayışlar içine girer. Sivilcelerden bir an önce kurtulmak içinde, önümüze gelen her...

Sayfayı Paylaş