gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sedir Ağacı :

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sedir çamının özellikleri sedir çamı ağacının özellikleri ağacının çamı nedir 1050 yaşındaki Sedir Ağacı : Ahşap bahçe mobilyaları grubunda yer alan diğer bir ağaçsa sedir ağacıdır. Hava koşullarına karşı dayanıklılık özelliğine sahip olan sedir, emprenye edilmiş ( özel metotlarla fırınlarda kurutulmuş ) bir ağaçtır. Bu nedenle ölü olmasına rağmen oldukça sert olduğundan dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sedir ağacı kurutulduğu için zamanla çatlama riski taşır, bu nedenle yağlanmalıdır. Bu sayede dayanıklılığını koruyan bahçe mobilyalarının kurutulmuş özel boyaları sayesinde değişik renk alternatifleri de vardır.

2. sedir ağacı
    sedir ağacını gördügümde çok heyecanlandım çünkü 1050 yaşında bu konuya ggirme nedenim türkçe dersinde işledigimiz konu

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ayrıntı ...................

ayrıntıları bulamıyorum ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! ? !

Sedir Ağacı : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç

Ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  2. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  3. senin adın ağaç odun olan benim...

senin adın ağaç odun olan benim...

ağac ile ilgili mektup ağaçla ilgili mektuplar ağaçlarla mektuplar ağaca mektup ağaçlara Oğlum, senin adın ağaç fakat odun olan benim... Ağaç, bir Ege köyünde doğmuştu. Köyün tamamı nesillerdir zeytincilikle uğraşıyordu. Annesi-babası, dedesi, dayıları ve amcaları da zeytinciydi. İlköğretime başladığında bir taraftan da zeytincilikle ilgili işlere yardım ediyordu. Bir cumartesi günü babası...
  4. Sedir ağacı yağı

Sedir ağacı yağı

sedir ağacı hakkında bilgi sedir ağacı yağı yağı faydaları faydaları Sedir ağacı yağının faydaları ve kullanım alanları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için veriyorum Hazırlanış Biçimi :Bu esans yağı , Amerikan ve Fas ardıç sediri ağacından damıtım yolu ile elde edilir. Odunsu kokuya sahiptir. Faydaları : Ciltte uyarıcı, canlandırıcı ve tonik etkileri vardır. Aromaterapide; kepek,...
  5. evlilik ağacı

evlilik ağacı

kadınların evlenirken eşlerinin değişmesinden korkar.hep nişanlıyken tatlı söz söyleyen çiçekler getiren birisi olsun isterler.ama her evli kadınlar bilirlerki çocuk olduktan sonra bütün sevgileri onun olur. Yeni evli bir çift vardı.Evliliklerinin daha ilk aylarında,bu işin hiç de hayal ettikleri gibiolmadığını anlayıvermişlerdi. Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi.Son zamanlarda o...

Sayfayı Paylaş