gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selam. Sedir kurabiye tarifini bilen var mı ? Tadını bilmiyorum ama adı ilginç geldi, nasıl bir şey acaba ? Bilen paylaşırsa sevinirim :)):)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Malzemeler
    250 gr margarin
    100 gr kuşüzümü
    1 çay bardağı tozşeker
    500 gr un
    150 gr pudra şekeri
    2 yumurta

Hazırlanışı

Sedir kurabiye yapımına öncelikle Un elenerek başlanır daha sonra unun ortası açılır. Yağ şeker yumurta, üzümler konur. Hamur yapılır. 10 dk. dinlendirilir. Hamur ikiye ayrılır. Rulo yapılır, küçük küçük kesilir. Üzerine yumurta sürülür. Toz şeker ekilir fırında pişirilir. Afiyet Olsun

sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sende Özlediğim Bir Şey Var!

Sende Özlediğim Bir Şey Var!

Seni sevmek, çocukluktan kalan bir kokuyu yıllar sonra duymak gibi, biraz hüzünlü ve hasret yüklü bir tat bırakıyor tebessümlerde. Sende özlediğim bir şey var. Neyi özlediğini bilmezken insan, neyi sevdiğini de bulamıyor elbette! Uzun yıllar önce gittiğin bir şehri anımsamak gibi, sende özlediğim bir şey var. O yüzden tam olarak kopamayışım. Biriktirdiğim anılar az olsa da, içimde,...
  2. 571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri bilen var mı

571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri bilen var mı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı

yunan mitolojisindeki isimleri bilen var mıııı

Ablalarım selamlar ben tuğçe bana acil olarak yunan mitolojisi isimleri lazım ha unutmadan anlamları ile birlikte yazarsanız sevinirim hani misal limos : açlık tanrıçası gibi. teşekkür ediyorum.
  4. coco star kurabiye yapmayı bilen var mı ?

coco star kurabiye yapmayı bilen var mı ?

Arkadaşlar coco star kurabiye tarifi olan varmı? Çok seviyorum ve tarifim yok, nette bir sürü şey yazıyor ama size güveniyorum.Ne de olsa tecrübeliler yazıyor :)
  5. Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı arkadaşlarım ben de koltuk altıma yaptırmak istiyorum yok zararlı diyorlar yok acır diyorlar lütfen yaptıranlar bu hassas bölgeler için bana tavsiyelerini yazabilirler miteşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş