gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar Duymasın dizisinde oynamaya hazırlanıyor melekler...

Yetenek Sizsiniz birincisi Sefa Doğanay Mint Yapım'la anlaştı. Anlaşmayı Birol Güven Twitter'dan duyurdu...

Sefa'nın transferini Birol güven Twitter'dan duyurdu... Güven'in açıklamasına göre Sefa Doğanay yeni sezonda Çocuklar Duymasın'da rol alacak.

*Genc yetenek Sefa'nin bonservisini aldik. Sefa bu sezon Cocuklar Duymasin'da.

*Fotoğraftakiler, Sefa , Sena'nın menejeri Yalçın Yılmaz, ben ve Futbol Şube sorumlumuz Müfitcan Saçıntı.

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu

Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu

yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem taklidi yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem sultan taklidi sefadan sefanın sefanın takliti Uzun bir maratondan sonra Yetenek Sizsiniz yarışması dün akşam sonlandı ve yarışmanın birincisi Sefa Doğanay oldu... Ve bana göre birinciliği haketti... Sefa Doğanay Yetenek Sizsiniz finalinde 1. oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay taklit...
  2. Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu

Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu

sefa doğanay saba yı gülme krizine soktu sefa doğanay ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses taklidi takliti Son dönemlerin en popiler yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Sefa Doğanay, ünlülerin tıpa tıp taklidini yaparak, birinciliği kazandığı gibi Saba Tümer'ide gülmekten çatlattı Melek'lerim:) Stüdyo da ki kahkaha krizlerinin ardı arkası kesilmedi ve Saba Tümer resmen kriz...
  3. Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

Kızlar Yetenek sizsiniz yarışması birincisi taklit ustası sefa doğanay hangi dizi ile ekranlara gelecek miş ?
  4. Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı aranızda Sefa Doğanay'ın yaptığı diyet reçetesini bilen var mı lütfen benimle paylaşsın benimde acilen zayıflamam lazım:S
  5. Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

Merhaba arkadaşlar duydum ki Sefa Doğanay kilo vermiş ama bu kadar kiloyu nasıl vermiş merak ettim. Benim eşimde Sefa Doğanay'ın eski hali gibi kilolu ve tıpkı onun gibi 18 kilo vermeli bence ama işte nasıl:S Aranızda Sefa Doğanay'ın nasıl kilo verdiğini bilen varsa lütfen bana da yazsın!

Sayfayı Paylaş