gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sefa Doğanay Diyeti nasıl bir diyet?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sefa Doğanay Diyeti arıyorum gördünüz mü Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Sefa Doğanay nasıl kiloluydu ama diyet yapmış şimdi basbaya zayıflamış acaba Sefa Doğanay Diyeti ne tarzda bir diyet?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sefa Doğanay Diyeti nasıl bir diyet? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
  2. Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Dukan Diyeti Tehlikeli Diyetlerden Biridir

Yüksek protein- düşük karbonhidrat diyetleri yaparak tahmin edemeyeceğiniz kadar kilo verebilirsiniz. Bu mümkündür. Bu diyetleri yaparak zayıflayan birçok kişi de vardır. Bu diyetlerin her geçen gün daha çok popüler olmasının sebebi de budur Kısa zamanda zayıflamaya yardımcı olan bu diyetler aşırı kilolu kişilerin en çok tercih ettikleri diyetler arasındadır. Bu diyetleri yapmak isteyen...
  3. Sefa Doğanayı zayıflatan diyet reçetesi burada!

Sefa Doğanayı zayıflatan diyet reçetesi burada!

sefa doğanay nasıl zayıfladı sefa doğanay diyeti sefa doğanay nasıl kilo verdi Bir çok ünlünün taklidini başarıyla yaparak Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi olan Sefe Doğanay tam 18 kilo vermiş Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Sefa Doğanay diyeti hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımıza Sefa Doğanay diyet menüsü hakkında ki merak edilenleri konu alıyoruz. Yetenek Sizsiniz...
  4. Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı aranızda Sefa Doğanay'ın yaptığı diyet reçetesini bilen var mı lütfen benimle paylaşsın benimde acilen zayıflamam lazım:S
  5. Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

Merhaba arkadaşlar duydum ki Sefa Doğanay kilo vermiş ama bu kadar kiloyu nasıl vermiş merak ettim. Benim eşimde Sefa Doğanay'ın eski hali gibi kilolu ve tıpkı onun gibi 18 kilo vermeli bence ama işte nasıl:S Aranızda Sefa Doğanay'ın nasıl kilo verdiğini bilen varsa lütfen bana da yazsın!

Sayfayı Paylaş