gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    699
    Ödül Puanları:
    113

Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sefa Doğanay Sefa Doğanay Haberi

Sefayı Yetenek Sizsiniz den hatırayanınız vardır... SÜper bir yetenek bence...Yani ben ilgiyle izliyordum kendisini...Muhteşem tiplemeleriyle kahkaha attırıyordu bizlere....:D:D Yine çalışmalara devam demekki...Evet taklit taklit bir yere kadar ama değil mi?? İnsanlar buna gülüyorlar ama bir süre sonra sıkılacaklar aynı taklitleri görmekten...Sefa nın bu tehlikeyi de göz önünde bulundurması gerek..

Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı

Taklitleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Sefa Doğanay Bursa'da bir alışveriş merkezinin konuğu oldu.

Taklitleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Sefa Doğanay Bursa'da bir alışveriş merkezinin konuğu oldu.

Sevenleriyle bir araya gelen Sefa Doğanay, taklit şovuyla izleyenleri kahkahaya boğdu. Doğanay, Ferdi Tayfur'dan Bülent Ersoy'a Küçük Emrah'dan Nihat Doğan'a, Yıldız Tilbe'den Avrupa Yakası'nın Burhan'ına kadar birçok ünlüyü taklit etti. İzleyenler ise ünlüleri taklit eden Doğanay'ı alkışladı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    De işte hep aynı şeylerle çıkmak ne kadar doğru. Bu Ülke, belirli bir zaman sonra hep aynı kalıpta olup aynı şeyleri yapan onlarca kişiyi yemiştir. Umarım Sefa, kendini geliştirir, meziyetlerinin üzerine bir yenisini koyar da ayakta kalır. Pırıl pırıl bir delikanlı çünkü. Umarım bu dediklerimiz olur yoksa geçmiş olsun :)

Sefa Doğanay'dan Kahkaha Tufanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlatan kahkaha!

ağlatan kahkaha!

Bediüzzaman Hazretleri anlatiyor ; " Bir zamanlar Eskişehir hapishanesinin penceresinde oturmuştum. Karşidaki lisenin genç kızları, okulun avlusunda gülerek raks ediyorlardi. Onları, o yabancı Cennetlerinde cehennem hurileri hükmünde gördüm. Birden elli sene sonraki halleri bana göründü. Yani geçmişi gösteren sinemalar gibi, manevi ve hayali bir sinemada onların gelecekteki...
  2. Tufan

Tufan

Ani ve büyük değişikliktir.Rüyada su baskini ve benzeri bir tufan görmek, zengin iseniz paranizi elinizden çikaracaginiza. fakir iseniz bol para kazanacaginiza yorumlanir
  3. Fırat Tufan

Fırat Tufan

fırat tufan Fırat Tufan Fırat Tufan Fırat Tufan her pazar akşamı 19:00-20:00 saatleri arasında 90'lı yıllara damgasını vuran özlediğimiz şarkılarla '90'lar Türkçe Pop'ta sizlerle. Hemen ardından 20:00-21:00 saatleri arasında 'Show Radyo Biyografi'de ünlü bir sanatçının, en güzel şarkıları eşliğinde yaşam...
  4. Kahkaha şanpiyonları

Kahkaha şanpiyonları

Kahkaha atarmısınız? Çünkü kahkaha atmak hele hele bu zamanda çok zor insanlar tebessüme bile hasret ama kahkahası hiç bitmiyenlerde vardır illaki.sizlerinde kahkahanız bol olsun :):tavik: Lindsay Lohan Britney Spears Heidi Klum Michelle Pfeiffer Jennifer Garner Piper Perabo Jennifer Love Hewitt Kristin Chenoweth
  5. Tufan Efsanesi

Tufan Efsanesi

tufan tufan resimleri efsaneler, tufan efsanesi, nerede olmuştur, nasıl olmuştur merak edilenler burada Türk mitolojisinde, tufan ile ilgili örnekler Altay Türkleri’nin efsanelerinde yaşamaktadır. Altay Türkleri’nde, tufan efsanesinin bir kaç söyleyişi vardır. Aşağıda bu söyleyişlerden birine yer verilmiştir. Aşağıda yer alan ve U. Harva Holmberg tarafından nakledilen Altay Tufan Efsanesi,...

Sayfayı Paylaş